Trwa ładowanie...
d8u7i0y

Centrum Finansowe Banku BPS zadebiutuje na NewConnect we wtorek, 6 grudnia

02.12. Warszawa (PAP) - Centrum Finansowe Banku BPS, które specjalizuje się w restrukturyzacji i windykacji wierzytelności, we wtorek 6 grudnia, zadebiutuje na rynku NewConnect -...

Share
d8u7i0y

02.12. Warszawa (PAP) - Centrum Finansowe Banku BPS, które specjalizuje się w restrukturyzacji i windykacji wierzytelności, we wtorek 6 grudnia, zadebiutuje na rynku NewConnect - podała spółka w piątkowym komunikacie prasowym.

We wrześniu 2011 r. odbyła się subskrypcja prywatna 1,5 mln akcji serii D, w ramach której spółka pozyskała 7,5 mln zł. Cena emisyjna akcji serii D wyniosła 5 zł.

Środki pozyskane z oferty prywatnej Centrum Finansowe Banku BPS zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zakupów wierzytelności dokonanych w roku 2011 oraz częściową spłatę zobowiązań dotyczącą portfeli wierzytelności nabytych w latach ubiegłych, w których płatność za nabywane pakiety rozłożona została na raty.

Po I półroczu 2011 r. spółka miała 4,5 mln zł przychodów i 0,8 mln zł zysku netto.

Centrum Finansowe Banku BPS działa na rynku usług finansowych związanych z obrotem wierzytelnościami. Spółka specjalizuje się w obsłudze należności korporacyjnych, rozwijając jednocześnie pion wierzytelności masowych; świadczy usługi windykacji i restrukturyzacji na zlecenie, a także odzyskuje wierzytelności na własny rachunek. (PAP)

mto/ asa/

d8u7i0y

Podziel się opinią

Share
d8u7i0y
d8u7i0y