Trwa ładowanie...

Czy konto bankowe może być czymś więcej niż zwykłym rachunkiem?

Konto 360º w Banku Millennium to nowoczesne rozwiązanie odpowiadające na szereg codziennych potrzeb. Pozwala oszczędzić na wszystkich najważniejszych opłatach bankowych i za darmo korzystać z ubezpieczenia assistance. Dzięki darmowym wypłatom ze wszystkich bankomatów na świecie to świetna propozycja przed zbliżającymi się wakacyjnymi wyjazdami.

Czy konto bankowe może być czymś więcej niż zwykłym rachunkiem?Źródło: Fotolia, fot: K. U. Haussler
d43ofij
d43ofij

Konto dla oszczędnych

Konto, karta do konta, wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą w łatwy sposób mogą być bezpłatne - wystarczy, że na konto wpłynie min. 1000 zł miesięcznie i zostanie dokonana jedna płatność kartą do konta. Zawsze bezpłatne będą zlecenia stałe, polecenie zapłaty i przelewy w złotych realizowane przez internet czy bankowość mobilną, a także przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego.

Dla posiadaczy Konta 360º została przygotowana specjalna oferta produktów oszczędnościowych, o oprocentowaniu wyższym od standardowego. Mogą oni otworzyć 3-miesieczną Lokatę Mobilną o oprocentowaniu 4,5% w skali roku, 9-miesieczną Lokatę 360º na Start o oprocentowaniu 3,25% w skali roku oraz skorzystać z wyższego oprocentowania nowych środków do 25 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym w wysokości 4% w skali roku.

Pomoc medyczna i wsparcie fachowców

W ramach dołączonego do Konta 360º Pakietu Bardzo Pomocnego można korzystać z całodobowej pomocy medycznej i wsparcia fachowców w zakresie różnego rodzaju domowych napraw. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku w domu, posiadacze Pakietu mogą skorzystać m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki, w razie zdarzenia losowego w domu - m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz napraw sprzętu AGD/RTV/PC, a także z pomocy w zakresie sprzętu IT – m.in. naprawy smartfona, telefonu, tabletu. Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy od daty otwarcia rachunku

d43ofij

Dostęp przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Z Konta 360º można korzystać w dowolnym miejscu i czasie - przez serwis internetowy Millenet, uznany w 2013 roku przez magazyn Global Finance po raz kolejny za najlepszy w Polsce oraz Aplikację Mobilną, dostępną na wszystkie najpopularniejsze urządzenia mobilne. Do dyspozycji jest też serwis telefoniczny TeleMillennium oraz nowoczesna sieć oddziałów. Dzięki Managerowi Finansów, aplikacji służącej do analizy i kontroli miesięcznych przychodów i wydatków, można w łatwy sposób zarządzać domowymi finansami.

Oferta dla całej rodziny

Dla młodszych klientów zostały przygotowane specjalne wersje Konta 360º. Konto 360º Junior jest przeznaczone dla najmłodszych Klientów i młodzieży poniżej 18 lat. Konto 360º Student Bank proponuje młodym osobom w wieku 18 – 26 lat. Konta te są zawsze prowadzone bezpłatnie, a żeby nie płacić za kartę do konta (Visa Konto 360º) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, wystarczy dokonać jednej płatności kartą w miesiącu.

Konto 360º można założyć wygodnie, szybko i w pełni online. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.bankmillennium.pl, a następnie potwierdzić chęć otwarcia konta za pomocą przelewu z innego banku. Można także wybrać inne rozwiązanie i podpisać umowę w dogodnym dla siebie terminie i miejscu, podczas wizyty kuriera.

d43ofij
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43ofij