Trwa ładowanie...

Czy mając assistance w przypadku złapania gumy będę mogła wymienić koło na koszt ubezpieczyciela?

Podstawową funkcją ubezpieczenia Assistance jest pomoc ubezpieczyciela dla poszkodowanego w przypadku powstania szkody tj. holowanie pojazdu z miejsca zdarzenia, zorganizowanie hotelu, zorganizowanie części zamiennych czy też pomoc informacyjna.

Share
Czy mając assistance w przypadku złapania gumy będę mogła wymienić koło na koszt ubezpieczyciela?
Fot: Liberty Direct
d4i7ycn

Tylko w niektórych przypadkach zakład ubezpieczeń pokrywa koszt np. hotelu czy też wymiany koła - wszystko zależy tu od ubezpieczyciela i warunków na jakie zgodziliśmy się zawierając umowę ubezpieczenia Assistance. Dodatkowo należy pamiętać, że w ramach tego ubezpieczenia wprowadzone są maksymalne kwoty, jakie ubezpieczyciel może przeznaczyć na poszczególne świadczenia.

Materiał powstał przy współpracy z www.libertydirect.pl

d4i7ycn

Krzysztof Michałek - ekspert ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w Liberty Direct. Posiada wieloletnie doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Początki jego kariery łączą się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym PBK, gdzie pracował w dziale likwidacji szkód. Przez prawie 10 lat pełnił funkcję Głównego Specjalisty w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych w TUiR WARTA SA, gdzie nadzorował ubezpieczenia OC, Autocasco i NNW. Jest absolwentem Politechniki Radomskiej. Krzysztof Michałek jest żonaty, ma dwoje dzieci. Czas wolny poświęca komputerom, samochodom oraz podróżowaniu.

d4i7ycn

Podziel się opinią

Share
d4i7ycn
d4i7ycn