Trwa ładowanie...
d1y1yes
karta kredytowa

Darmowe rozmowy i karta płatnicza w telefonie

Były minister finansów Jarosław Bauc, obecnie szef Polkomtela, wróży że za kilka lat telefony komórkowe staną się kartami płatniczymi. Wówczas operatorzy zaczną czerpać zyski z usług finansowych, a rozmowy będą bezpłatne, informuje "Puls Biznesu".
Share
Darmowe rozmowy i karta płatnicza w telefonie
Źródło: Jupiterimages
d1y1yes

Polecamy: » Zamów wypis z Rejestrów Sądowych i Ksiąg Wieczystych on-line » Najnowsze wiadomości z kraju i świata » Codzienny przegląd prasy ekonomicznej

_ Karta SIM w telefonie niczym się nie różni od karty chipowej w karcie bankowej _ - mówi Bauc. _ To element identyfikacji użytkownika. Jeżeli uda się przełamać barierę identyfikacji, nastąpi szybkie upowszechnienie mobilnych płatności. Telefon stanie się w przyszłości głównym elementem płatności i podpisywania umów. To kwestia 3-5 lat. Zwycięży ten kto pierwszy wejdzie na rynek _ - twierdzi Bauc, który chce by kierowana przez niego spółka postawiła na usługi finansowe w komórkach.

Wszystko wskazuje na to, że za 15 lat usługi głosowe będą bezpłatne, a klient będzie płacił za usługi dodane, zapowiada Bauc na łamach "Pulsu Biznesu".

d1y1yes

Podziel się opinią

Share
d1y1yes
d1y1yes