Trwa ładowanie...
d4efzqy

Debiutu PHN na GPW obecnie bardziej prawdopodobny w2013 r. - Minister Skarbu

30.10. Warszawa (PAP) - Z dzisiejszej perspektywy bardziej prawdopodobne jest przesunięcie giełdowego debiutu Polskiego Holdingu Nieruchomości (PHN) na 2013 r. - poinformował...

Share
d4efzqy

30.10. Warszawa (PAP) - Z dzisiejszej perspektywy bardziej prawdopodobne jest przesunięcie giełdowego debiutu Polskiego Holdingu Nieruchomości (PHN) na 2013 r. - poinformował Minister Skarbu Mikołaj Budzanowski.

"Z dzisiejszej perspektywy sądzę, że bardziej prawdopodobne jest przesunięci debiutu na 2013 r." - powiedział dziennikarzom minister zastrzegając, że sytuacja będzie analizowana na bieżąco i zależne to będzie od sytuacji na rynku.

Niedawno wiceminister skarbu Paweł Tamborski podczas sejmowej komisji skarbu informował, że MSP jest prawie gotowe do przeprowadzenia publicznej oferty akcji Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Wcześniej resort zapowiadał ofertę PHN na czwarty kwartał tego roku, chociaż minister skarbu Mikołaj Budzanowski mówił też wcześniej, że ministerstwo byłoby gotowe sprzedać pakiet większościowy PHN inwestorowi branżowemu, jeśli znalazłby się chętny. Jednak minister podtrzymywał transakcję giełdową, ale zaznaczał, że kluczowa będzie kwestia ceny. (PAP)

pel/ gsu/ asa/

d4efzqy

Podziel się opinią

Share
d4efzqy
d4efzqy