Trwa ładowanie...
d2ydd4d

DI BRE podwyższył rekomendację Sygnity do "kupuj", cena docelowa 18,1 zł

21.12. Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 15 grudnia podwyższyli rekomendację dla Sygnity do "kupuj" z "trzymaj" poprzednio, ustalając cenę docelową akcji spółki...

Share
d2ydd4d

21.12. Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 15 grudnia podwyższyli rekomendację dla Sygnity do "kupuj" z "trzymaj" poprzednio, ustalając cenę docelową akcji spółki na 18,1 zł.

"Byt Sygnity co prawda wciąż wydaje się niepewny, a głównymi czynnikami ryzyka są konieczność rolowania zadłużenia na początku przyszłego roku oraz sfinansowania kar umownych, na które spółka utworzyła rezerwy w drugim kwartale" - napisano w raporcie.

"Mimo to relacja potencjalnego zysku do ryzyka wydaje nam się atrakcyjna biorąc pod uwagę szanse na poprawę osiąganych wyników płynące z wdrażanego w spółce programu oszczednosciowego, obserwowanej poprawy backlogu oraz bardzo realnego naszym zdaniem uruchomienia dużych przetargów publicznych" - dodano.

Raport wydano przy kursie akcji Sygnity na poziomie 14,15 zł, a w poniedziałek na zamknięciu kosztowały one 15,6 zł.(PAP)

gsu/ jtt/

d2ydd4d

Podziel się opinią

Share
d2ydd4d
d2ydd4d