Trwa ładowanie...
d4asdhl

DM BZ WBK obniżył rekomendację dla Atremu do "trzymaj", cenę docelową do 8,8 zł

29.02. Warszawa (PAP) - Analitycy DM BZ WBK w raporcie z 28 lutego obniżyli rekomendację dla Atremu do "trzymaj", ustalając dwunastomiesięczną cenę docelową dla akcji spółki na...

Share
d4asdhl

29.02. Warszawa (PAP) - Analitycy DM BZ WBK w raporcie z 28 lutego obniżyli rekomendację dla Atremu do "trzymaj", ustalając dwunastomiesięczną cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 8,8 zł.

Rekomendację sporządzono przy kursie akcji spółki na poziomie 8 zł.

w opinii analityków DM BZ WBK, rok 2011 był złym okresem dla spółki, co wyraźnie odznaczyło się na jej wynikach. Choć analitycy spodziewają się, że za pewien czas Atrem powróci do historycznych poziomów rentowności, nie oczekują tego w ciągu najbliższych kilku lat.

Zdaniem analityków, w chwili obecnej tylko wzrost marż spółki lub poprawa sytuacji płynnościowej sektora budowlanego mogą popchnąć kurs akcji spółki do góry.

DM BZ WBK oczekuje, że w 2011 r. Atrem pokaże 154,8 mln zł przychodów, 6,8 mln zł EBIT i 4,6 mln zł zysku netto. W 2012 r. analitycy spodziewają się 176,4 mln zł przychodów, 7,7 mln zł EBIT i 5,5 mln zł zysku netto. (PAP)

mto/ asa/

d4asdhl

Podziel się opinią

Share
d4asdhl
d4asdhl