Trwa ładowanie...

Dyskonty biją się o kierowców. Lidl i Biedronka kuszą promocjami przed długim weekendem

Na długi listopadowy weekend większość z nas wybiera się w mniejszą lub większą podróż. Jedni wracają do rodzinnych miejscowości, by odwiedzić groby zmarłych, inni po prostu wykorzystują wolne dni. Dyskonty zwietrzyły okazję i oferują akcesoria do samochodu, od płynu do spryskiwaczy, przez gaśnicę po prostowniki. Sprawdziliśmy, gdzie i czy warto skorzystać z jesiennych ofert supermarketów.

Share
Dyskonty biją się o kierowców. Lidl i Biedronka kuszą promocjami przed długim weekendem
Źródło: Pixabay.com
dq6ll5u

Na kierowców polują głównie Biedronka i Lidl. Obie sieci poświęciły sporo miejsca w swoich najnowszych gazetkach akcesoriom do aut. Przyglądamy się ofertom popularnych dyskontów.

Lidl kusi prostownikiem

Gazetka Lidla obowiązuje od 28 października do wyczerpania zapasów. Mocnym punktem oferty jest prostownik za 59 zł. Sprzęt jest wyposażony w cztery programy dla optymalnego dostosowania do typu akumulatora. Lidl wyraźnie stawia też na akcesoria zimowe, na wypadek gdyby w listpadzie zaczęło śnieżyć. Za 9,99 możemy nabyć skrobaczkę do szyb.

Za 55 zł nabędziemy zestaw głośnomówiący Bluetooth 4.0., umożliwiający rozmowę do 6 godzin przy średnim poziomie głośności. 59 zł wydamy na plandekę samochodową, która może być wykorzystywana o każdej porze roku. Oprócz tego w supermarkecie znajdziemy:
- belki do relingów, długość 120 cm za 149 zł
- matę termiczną na szybę za 11,99 zł
- organizer samochodowy wiszący za 19,99
- organizer samochodowy do postawienia w bagażniku za 27,99 zł
- zestaw 4 gumowych dywaników samochodowych za 49,99 zł
- aluminiowe kable rozruchowe za 49,99 zł
- mop do czyszczenia szyb od wewnątrz za 9,99 zł

Lidl.com
Źródło: Lidl.com, fot: Lidl

Biedronka stawia na lewarek

Biedronka ani myśli dać się wyprzedzić konkurencji. Gazetka "Gotowi do drogi" zawiera promocje obowiązujące od 31 października.

dq6ll5u

Znajdziemy tam m.in podporę samochodową za 39,99 zł a także - łatwiejszy w użyciu - podnośnik hydrauliczny za 79,99 zł. Wszystko to na wypadek, gdyby w drodze przytrafiła nam się jakaś awaria.

Biedronka.pl
Źródło: Biedronka.pl, fot: biedronka.pl

Co więcej, w dyskoncie znajdziemy nawet kompresor wysokociśnieniowy za 59,90 zł. Oprócz tego sklep oferuje zestaw opon na zmianę od 145 zł za model 175/65 R14 oraz klucz teleskopowy za 49,99 zł.

Biedronka.pl
Źródło: Biedronka.pl, fot: biedronka.pl

Biedronka ma też prostownik, w cenie 199 zł. To dużo drożej niż w Lidlu, ale urządzenie w droższej wersji ma wspomaganie rozruchu i jest uniwersalny.

Inne sieci w tyle

Pozostałe dyskonty nie zagospodarowały tak dobrze rynku akcesorii do samochodów. Jedynie w Kauflandzie znaleźliśmy akcent motoryzacyjny, w postaci promocji na gaśnicę.

dq6ll5u

Podziel się opinią

Share
dq6ll5u
dq6ll5u