Trwa ładowanie...
ycipk-4g03wt

Fundacja McDonalda wybuduje hotel. Od jego mieszkańców nie weźmie złotówki

Fundacja McDonalda w Warszawie postawi Dom Fundacji Ronalda McDonalda – bezpłatny hotel dla rodzin najdłużej hospitalizowanych dzieci. Firma wierzy, że uruchomi jego działalność już w 2020 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak ma wyglądać hotel dla rodziców najdłużej hospitalizowanych dzieci.
Tak ma wyglądać hotel dla rodziców najdłużej hospitalizowanych dzieci. (Materiały prasowe, Fot: Fundacja Ronalda McDonalda)
ycipk-4g03wt

Fundacja Ronalda McDonalda chwali się rozpoczęciem budowy Domu Fundacji Ronalda McDonalda. Dom ten będzie udostępniony bezpłatnie bliskim, którzy już od dłuższego czasu czuwają przy swoich dzieciach.

Budynek powstanie za sprawą Fundacji Ronalda McDonalda. Na swojej stronie fundacja ta deklaruje, że jej misją jest "tworzenie, wspieranie i realizacja programów, które pomagają dzieciom żyć w zdrowiu i pomyślności, aby rodzina mogła być razem".

Budowa będzie opłacona z budżetu Fundacji. Ona również zajmie się działalnością hotelu. Działka została przekazana Fundacji nieodpłatnie na okres nie krótszy niż 20 lat, ale zarazem nie dłuższy niż 40 lat.

ycipk-4g03wt

Zobacz także: Pensja minimalna da się we znaki sklepom. Kłopotem zwłaszcza tempo wzrostu płac

Hotel będzie się mieścić na terenie kampusu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w sąsiedztwie Szpitala Pediatrycznego Jego otwarcie jest planowane na koniec 2020 roku.

W budynku szpitala powstanie również przyszpitalne przedszkole a jego działalność sfinansuje WUM. Uniwersytet Medyczny pokryje też opłaty za media wygenerowane przez hotel.

ycipk-4g03wt

Przeczytaj: Rekrutacja przez asystenta głosowego. McDonald’s stawia na nowe technologie

To kolejny taki projekt – pierwszy Dom Fundacji Ronalda McDonalda powstał w Krakowie przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4g03wt

ycipk-4g03wt
ycipk-4g03wt