Trwa ładowanie...

Grupa Polsat startuje z nowym kanałem

W piątek, 18 grudnia zadebiutuje nowy kanał Polsat 1 – skierowany do Polaków mieszkających za granicą. Jako pierwsi dostęp do stacji otrzymają widzowie w USA oraz Wielkiej Brytanii. Nadawca zapewnia, że zasięg kanału będzie rozszerzany o kolejne 14 krajów.

Share
Grupa Polsat startuje z nowym kanałem
Źródło: Fotolia, Fot: manaemedia
d1zyqjj

*W piątek, 18 grudnia zadebiutuje nowy kanał Polsat 1 – skierowany do Polaków mieszkających za granicą - podaje SATkurier.pl. Jako pierwsi dostęp do stacji otrzymają widzowie w USA oraz Wielkiej Brytanii. Zasięg kanału będzie rozszerzany. *

Jak podaje portal nowy kanał ma zastąpić Polsat 2 poza Polską. Polsat 1 prawdopodobnie zniknie z rodzimej platformy, w przeciwieństwie do Polsatu 2. Nadawca zapowiada, że nowa stacja nie będzie emitowała polskich reklam, a cyfra „1” w nazwie będzie wymawiana po angielsku - „one”.
W nowej stacji przewidziano miejsce na codzienne serwisy informacyjne, wiadomości sportowe, czy seriale znane z wypożyczalni wideo Polsatu. W ramówce uwzględniono także programy emitowane na antenach TV4, Polsat Cafe czy Polsat Play.

Oprócz nowej propozycji dla Polaków za granicą, Grupa Polsat w najbliższym czasie zapowiada uruchomienie kolejnych kanałów. Mają to być: Polsat Docu, Polsat Reality i Polsat X oraz Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Dodatkowo Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesję Polsatowi na uruchomienie kanałów Polsat Sport Weekend oraz Polsat Film 2.

d1zyqjj

Podziel się opinią

Share
d1zyqjj
d1zyqjj