Trwa ładowanie...

Hawe: Zatrzymanie wiceprezesa Rybki nie ma związku z jego działalnością w spółce

Wiceprezes Hawe Krzysztof Rybka został zatrzymany w związku z domniemanym udziałem w tzw. "aferze taśmowej". Zarząd spółki podkreśla, że zatrzymanie nie ma związku z jego działalnością w spółkach z Grupy Kapitałowej Hawe. Jednocześnie spółka informuje, że zatrzymany wczoraj w związku z tą samą sprawą jeden z akcjonariuszy Hawe nie ma bezpośredniego wpływu na bieżącą działalność spółek z Grupy Hawe.

Share
Hawe: Zatrzymanie wiceprezesa Rybki nie ma związku z jego działalnością w spółce
Źródło: Fotolia
d1fpodz

"Zarząd informuje, że zgodnie z jego wiedzą, zatrzymanie wiceprezesa zarządu nie ma związku z jego działalnością w spółkach z Grupy Kapitałowej Hawe oraz pełnionymi przez niego funkcjami w organach tych spółek. Ww. zdarzenie nie ma wpływu na zarządzanie i działalność operacyjną spółek GK Hawe. Zarząd spółki zachowuje prawo do reprezentowania spółki w pełnym zakresie" - czytamy w oświadczeniu zarządu.

Jednocześnie w związku z informacjami dotyczącymi domniemanego udziału jednego z akcjonariuszy spółki w tzw. "aferze taśmowej", zarząd spółki informuje, że wymieniany w mediach akcjonariusz nie zasiada w żadnych organach spółek należących do Grupy Kapitałowej Hawe i nie ma bezpośredniego wpływu na ich bieżącą działalność.

Grupa Kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 175,00 mln zł w 2013 r.

d1fpodz

Podziel się opinią

Share
d1fpodz
d1fpodz