Trwa ładowanie...
d21u5j8

Hydrobudowa ma dwa kontrakty o wartości 120 mln zł

13.09. Warszawa (PAP) - Hydrobudowa Polska zawarła z Dąbrową Górniczą kontrakt na modernizację infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej o wartości netto 73 mln zł. Spółka...

Share
d21u5j8

13.09. Warszawa (PAP) - Hydrobudowa Polska zawarła z Dąbrową Górniczą kontrakt na modernizację infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej o wartości netto 73 mln zł. Spółka zawarła też umowę na budowę systemu bezpieczeństwa pasażerów i bagażu na lotnisku w Gdańsku o wartości 47,8 mln zł - podała Hydrobudowa Polska w poniedziałkowym komunikacie.

"Na ponad 73 mln zł netto opiewa umowa zawarta z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Górniczej. Zawarty 13 września kontrakt dotyczy budowy infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej w pięciu dzielnicach: Łęknice, Dziewiąty, Trzydziesty, Korzeniec i Wzgórze Gołonoskie. Hydrobudowa Polska zrealizuje to zadanie wspólnie z zależną Hydrobudową 9 oraz spółką KWG. Zakres robót obejmuje budowę niemal 27 km kanalizacji sanitarnej, prawie 15 km kanalizacji deszczowej, ponad 12 km wodociągów, 4 tłoczni ścieków oraz 2 pompowni wód deszczowych" - napisano w komunikacie.

"W poniedziałek konsorcjum z Hydrobudową Polska na czele podpisało również umowę na systemy do kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu w Porcie Lotniczym w Gdańsku. Kontrakt ten zostanie zrealizowany wspólnie z doświadczonymi krajowymi partnerami: firmą Atrem, specjalizującą się w automatyce przemysłowej oraz spółką Dimark, zajmującą się m.in. projektowaniem, produkcją i montażem systemów transportu bagażu dla lotnisk" - dodano.

Realizacja inwestycji w Dąbrowie Górniczej ma się zakończyć jesienią 2013 roku, a w gdański kontrakt ma być zrealizowany w ciągu 18 miesięcy. (PAP)

jru/ ana/

d21u5j8

Podziel się opinią

Share
d21u5j8
d21u5j8