Trwa ładowanie...

Jest! 19-latek zrobi zakupy za darmo

Znany jest już finalista konkursu "Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt". Spośród ponad 210 000 zgłoszeń jury wybrało odpowiedź 19-letniego Piotra z Pionek.
Share
Jest! 19-latek zrobi zakupy za darmo
Źródło: AFP, Fot: Patrik Stollarz
d1q1caz

Konkurs "Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w Media Markt" wzbudził ogromne zainteresowanie. Do północy 17 lutego do Media Markt wpłynęło ponad 210 000 zgłoszeń odpowiadających na pytanie konkursowe "Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?". Zdecydowana większość uczestników w swoich zgłoszeniach twierdziła, że postawiłaby na niewielki gabarytowo, łatwy do przenoszenia sprzęt, w tym na nowości technologiczne: laptopy, iPady, smartfony, aparaty fotograficzne, konsole do gier, telewizory oraz sporadycznie na sprzęt AGD.

- Mieliśmy nadzieję, że nasza nowa akcja zaciekawi wiele osób, ale nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego zainteresowania - mówi Ewelina Piątek, Marketing Manager Media Markt.

Wielki Finał akcji odbędzie się 20 lutego w sklepie Media Markt w podwarszawskich Markach. Tuż po zamknięciu marketu dla kupujących, o godzinie 21.00 pan Piotr wystartuje w unikalnym w Polsce biegu o wielkie zakupy w Media Markt. Jedynym ograniczeniem w zakupach będzie czas: finalista będzie miał 150 sekund na wybranie i własnoręczne dostarczenie na linię mety wymarzonego sprzętu elektronicznego.

d1q1caz

- Przygotujemy dla pana Piotra wszelkie udogodnienia, aby mógł jak najsprawniej poruszać się po sklepie. Pan Piotr będzie miał czas na zapoznanie się z topografią marketu jeszcze przed biegiem - mówi Ewelina Piątek. - Sklep w Markach jest 1-poziomowy i bardzo dobrze zaopatrzony. Wszystkie gabloty będą otwarte, nasz zawodnik będzie więc mógł wybierać spośród wszystkiego, co tylko jest dostępne w asortymencie.

Podobna akcja organizowana była już w Hiszpanii dla 100-milionowego klienta Media Markt, gdzie zwycięzca w ciągu wyznaczonych 120 sekund (w Polsce jest 150 sekund!) stał się właścicielem sprzętu o wartości 28.144 euro.

d1q1caz

Podziel się opinią

Share
d1q1caz
d1q1caz