Trwa ładowanie...

Klienci Biedronki już mogą płacić kartą

Na początku kwestia płatności kartą w Biedronce była długo skrywaną tajemnicą. Potem mówiono o trzech testowych placówkach, teraz okazuje się, że transakcje bezgotówkowe są już akceptowane w ponad 330 sklepach na terenie całego kraju. Mamy pełną listę.

Klienci Biedronki już mogą płacić kartąŹródło: materiały prasowe
d46u50z
d46u50z

Biedronka ogłosiła dziś, że po przeprowadzeniu pomyślnych testów w 9 sklepach zlokalizowanych na terenie Warszawy, Krakowa i Poznania rozpoczęła wdrażanie obsługi kart płatniczych w całej Polsce.

By nie wprowadzać zamieszania sklepy Biedronka, gdzie dostępna będzie ta forma płatności, będą w odpowiedni sposób oznaczone – za pomocą naklejki na drzwiach wejściowych, a także za pomocą materiałów informacyjnych wewnątrz placówki. Klienci będą mogli także sprawdzić, które sklepy Biedronka w ich miejscowości akceptują płatności za pomocą kart, poprzez wyszukiwarkę z interaktywną mapą, dostępną na stronie internetowej www.biedronka.pl/sklepy - wystarczy wpisać konkretną miejscowość i jako kryterium wyszukiwania zaznaczyć pole "W tym sklepie zapłacisz kartą".

Możliwość dokonywania płatności za pomocą kart stanowić będzie uzupełnienie dotychczasowych dostępnych form płatności w sklepach Biedronka – gotówkowej i za pomocą aplikacji telefonicznej (płatności mobilne). Klienci płacący gotówką korzystają również z rozwiniętej sieci około 2100 bankomatów w pobliżu placówek Biedronka. Nie ma jednak co się oszukiwać, że płatność kartą będzie cieszyć się znacznie większą popularnością niż aplikacja mobilna.

Bankiem, który odpowiada za obsługę płatności bezgotówkowych za pomocą kart płatniczych w sieci Biedronka, jest Bank Pekao S.A. To oczywiście nie oznacza, że klienci innych banków nie będą mogli płacić swoimi kartami. Obsługiwane będą wszystkie plastiki wydawane przez VISA lub MasterCard.

d46u50z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46u50z