Trwa ładowanie...
d2b581j

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny ATM Systemy Informatyczne

16.04. Warszawa (PAP) - Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny ATM Systemy Informatyczne, w związku z ofertą publiczną akcji zwykłych serii D oraz zamiarem...

Share
d2b581j

16.04. Warszawa (PAP) - Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny ATM Systemy Informatyczne, w związku z ofertą publiczną akcji zwykłych serii D oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie oraz wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym akcji zwykłych serii A, B, C i D - podała KNF w komunikacie.

Prospektem objętych jest 1.524.000 akcji serii A, 1.143.000 akcji serii B, 2.266.865 akcji serii C i 31.409.479 akcji serii D.

Oferującym jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska

NWZ ATM, zwołane na 23 marca, miało zdecydować o podziale spółki na dwie niezależne firmy i wydzieleniu jej części do spółki ATM Systemy Informatyczne. Podział ma zostać dokonany bez obniżenia kapitału zakładowego ATM. W wyniku podziału mają powstać dwie niezależne firmy: telekomunikacyjna (ATM) i wyspecjalizowana w integracji IT (ATM Systemy Informatyczne). NWZ zostało przełożone ze względu na brak decyzji KNF.

d2b581j

W marcu zarząd ATM podał, że w przypadku pomyślnego podjęcia uchwały NWZ po wznowieniu obrad 17 kwietnia przewiduje, że zarejestrowanie uchwały o podziale spółki w KRS nastąpiłoby na początku maja 2012 r., dzień referencyjny zostałby ustalony przed dniem 15 maja, a dzień pierwszego notowania akcji ATM SI na GPW - przed końcem maja.

W wyniku podziału wszyscy dotychczasowi akcjonariusze ATM otrzymają nowo wyemitowane akcje ATM SI, przy czym liczba objętych akcji w ATM SI przez każdego akcjonariusza będzie taka sama, jak liczba posiadanych przez niego akcji w ATM.(PAP)

kuc/ ana/

d2b581j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b581j
d2b581j