Trwa ładowanie...
d8yag9g

Konsorcjum budujące Stadion Narodowy podpisało ugodę z Narodowym Centrum Sportu

15.06. Warszawa (PAP) - Konsorcjum spółek realizujących budowę Stadionu Narodowego w Warszawie podpisało we wtorek ugodę z Narodowym Centrum Sportu - poinformował PBG w...
Share
d8yag9g

15.06. Warszawa (PAP) - Konsorcjum spółek realizujących budowę Stadionu Narodowego w Warszawie podpisało we wtorek ugodę z Narodowym Centrum Sportu - poinformował PBG w komunikacie. Ugoda zakłada nowy termin zakończenia prac - 29 listopada 2011 roku.

W skład konsorcjum wchodzą Alpine Bau Deutschland, AG Alpine Bau GmbH, Alpine Construction Polska, Hydrobudowa Polska i PBG.

W ramach ugody uzgodniono, że nastąpi zmiana lidera konsorcjum. Dotychczas był nim Alpine Bau Deutschland, teraz jego miejsce zajęła Hydrobudowa Polska.

d8yag9g

"Strony ugody uzgodniły, że zmiana lidera konsorcjum wykonawcy nie będzie skutkować modyfikacją relacji pomiędzy wykonawcą a zamawiającym w pozostałym zakresie, w szczególności wszyscy członkowie konsorcjum wykonawcy pozostaną solidarnie odpowiedzialni za wykonanie umowy" - napisano w komunikacie.

Ustalono, że kara umowna na wypadek odstąpienia od umowy przez zamawiającego z winy wykonawcy wynosić będzie 20 proc. całości wynagrodzenia netto. (PAP)

morb/ osz/

d8yag9g

Podziel się opinią

Share
d8yag9g
d8yag9g