Trwa ładowanie...

Kropka Relaks zamknięte. Właściciel Biedronki wycofuje się z sieci kawiarni

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, po czterech latach kończy działalność marki Kropka Relaks.

Share
Kropka Relaks zamknięte. Właściciel Biedronki wycofuje się z sieci kawiarni
Fot: Facebook.com/KropkaRelaks
d3q9rmx

Od początku czerwca wszystkie lokale spod znaku Kropka Relaks są zamknięte. Nie działa również strona internetowa sieci kawiarni. Internauci są przekierowywani na witrynę Biedronki. Co się stało?

"Zakończyliśmy test projektu kawiarni Kropka Relaks. W jego ramach do tej pory działało łącznie 5 kawiarni, zlokalizowanych w Warszawie oraz w Sochaczewie, które od 1 czerwca są nieczynne" - odpowiedziało biuro prasowe Jeronimo Martins, właściciela Biedronki na pytania Wirtualnej Polski.

Dlaczego portugalska firma zdecydowała się na zamknięcie kawiarni? Według oficjalnej odpowiedzi upłynął okres założony dla "weryfikacji efektywności tego formatu". Można więc przyjąć, że sieć nie była zadowolona z wyników osiąganych przez kawiarnie.

Osoby pracujące w Kropce Relaks muszą więc szukać nowego zajęcia. Na szczęście dotychczasowy pracodawca wyciąga do nich pomocna dłoń. "Wszyscy pracownicy dotychczas zatrudnieni w kawiarniach otrzymali propozycję pracy w sklepach Biedronka" - zapewnia Jeronimo Martins. Pytanie tylko czy bariści i kelnerzy chętnie przeniosą się do pracy w dyskoncie?

d3q9rmx

Podziel się opinią

Share
d3q9rmx
d3q9rmx