Trwa ładowanie...

Kumulacja w Eurojackpot. W piątek do wygrania już 181 milionów złotych

Początek roku może okazać się dla kogoś niezwykle szczęśliwy. Suma, którą można wygrać w najbliższym losowaniu Eurojackpot, to już 181 milionów złotych.
Share
W poprzednim do wygrania było 145 milionów. Ponieważ nikt nie trafił głównej wygranej, teraz kumulacja poszła aż o 36 milionów w górę.
W poprzednim do wygrania było 145 milionów. Ponieważ nikt nie trafił głównej wygranej, teraz kumulacja poszła aż o 36 milionów w górę.Źródło: WP.PL, Fot: Sebastian Ogórek
d1r1yxi

W poprzednim, ostatnim w 2017 roku losowaniu, do wygrania było 145 milionów. Ponieważ nikt nie trafił głównej wygranej, teraz kumulacja poszła aż o 36 milionów złotych w górę.

Żeby jednak wygrać nagrodę pierwszego stopnia, trzeba wytypować w sumie 7 liczb - 5 spośród 50 i 2 z 10 liczb. W tej międzynarodowej grze, dostępnej od nie tak dawna w naszym kraju, żadnemu Polakowi się to jeszcze nie udało.

Zobacz też: Eurojackpot wchodzi do Polski. Do wygrania nawet 380 mln zł

Jednak o tym, że na grze można sporo zarobić, przekonaliśmy się w drugiej połowie grudnia ubiegłego roku. 22 grudnia padła najwyższa dotychczasowa wygrana w Polsce, która wyniosła ponad 7 mln zł. Była to wygrana drugiego stopnia, szczęśliwiec z Polski skreślił poprawnie 5 z 50 liczb i jedną spośród 10.

O tym, czy i teraz do któregoś z naszych rodaków uśmiechnie się szczęście, przekonamy się z wieczorem. Losowania Eurojackpot odbywają się zawsze w piątki między godziną 20 a 21 w Kopenhadze i są retransmitowane na stronie Lotto.
.

d1r1yxi

Podziel się opinią

Share
d1r1yxi
d1r1yxi