Trwa ładowanie...

Kumulacja w Lotto. Do wygrania już 6 mln zł

Od trzech losowań nikomu nie udało się trafić szóstki w Lotto. W ten sposób kumulacja urosła do 6 mln zł.

Share
Kumulacja w Lotto. Do wygrania już 6 mln złŹródło: East News
d3dav6l

Ostatni raz szóstka została trafiona 11 listopada. Kumulacja rosła wówczas od ośmiu losowań. Dla gracza z Ostrzeżowa szczęśliwe okazały się liczby: 3, 11, 14, 31, 38, 46. Jeden z dwóch zakładów, jakie kupił na chybił-trafił, przyniósł mu ponad 14 mln zł. Warto dodać, że to już druga wysoka wygrana w tej miejscowości i co ciekawe również padła w świątecznym czasie. Wcześniej w 2008 roku ponad 10 mln zł zostało trafionych 6 grudnia.

Teraz kumulacja rośnie od trzech losowań. W najbliższy wtorek gracze powalczą o 6 mln zł.

Lotto. Tego nie wiesz o grach liczbowych

Jak dotąd najwyższa kumulacja w polskim Lotto to ponad 60 mln zł, ale rozbite na kilka osób. Najwięcej wygrał w marcu tego roku mieszkaniec Skrzyszewa, który zgarnął 36,7 mln zł.

d3dav6l

Według badań, do grania w Lotto przyznaje się ponad połowa dorosłych Polaków. Nieco częściej losy puszczają mężczyźni niż kobiety. Największą popularnością cieszy się metoda na chybił-trafił (wybiera ją 59 proc. graczy). Mozolne zakreślanie pól na papierowych kuponach wybierają tylko niektórzy gracze.

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21.40. Są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl.

d3dav6l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dav6l
d3dav6l