Trwa ładowanie...
d2zc5a6

Kumulacja w Lotto. Do wygrania już 6 mln zł

Od trzech losowań nikomu nie udało się trafić szóstki w Lotto. W ten sposób kumulacja urosła do 6 mln zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatni raz szóstka została trafiona 11 listopada
Ostatni raz szóstka została trafiona 11 listopada (East News)
d2zc5a6

Ostatni raz szóstka została trafiona 11 listopada. Kumulacja rosła wówczas od ośmiu losowań. Dla gracza z Ostrzeżowa szczęśliwe okazały się liczby: 3, 11, 14, 31, 38, 46. Jeden z dwóch zakładów, jakie kupił na chybił-trafił, przyniósł mu ponad 14 mln zł. Warto dodać, że to już druga wysoka wygrana w tej miejscowości i co ciekawe również padła w świątecznym czasie. Wcześniej w 2008 roku ponad 10 mln zł zostało trafionych 6 grudnia.

Teraz kumulacja rośnie od trzech losowań. W najbliższy wtorek gracze powalczą o 6 mln zł.

Lotto. Tego nie wiesz o grach liczbowych

Jak dotąd najwyższa kumulacja w polskim Lotto to ponad 60 mln zł, ale rozbite na kilka osób. Najwięcej wygrał w marcu tego roku mieszkaniec Skrzyszewa, który zgarnął 36,7 mln zł.

d2zc5a6

Według badań, do grania w Lotto przyznaje się ponad połowa dorosłych Polaków. Nieco częściej losy puszczają mężczyźni niż kobiety. Największą popularnością cieszy się metoda na chybił-trafił (wybiera ją 59 proc. graczy). Mozolne zakreślanie pól na papierowych kuponach wybierają tylko niektórzy gracze.

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21.40. Są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl.

d2zc5a6

Podziel się opinią

Share
d2zc5a6
d2zc5a6