Trwa ładowanie...
d1ppir5

Lidl stworzy 200 miejsc pracy. Powstaje nowe centrum dystrybucyjne

Lidl będzie poszukiwał specjalistów od logistyki, operatorów wózków widłowych, kontrolerów i pracowników centrów logistycznych. Rekrutacja rusza już na początku 2021 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lidl stworzy 200 nowych miejsc pracy
Lidl stworzy 200 nowych miejsc pracy
d1ppir5

Lidl stawia nowe centrum dystrybucyjne. W Dobroszycach powstanie obiekt o powierzchni użytkowej 67 tys. mkw. Budowa startuje już wiosną 2021 roku.

- Docelowo centrum dystrybucyjne będzie zaopatrywało sklepy Lidl położone głównie w województwie dolnośląskim. Zakładamy, że pierwsze dostawy wyruszą do sklepów w I połowie 2022 roku - zapowiada Andrzej Porębski z Lidl Polska.

Kogo poszukuje Lidl? Na zatrudnienie mogą liczyć specjaliści od logistyki, operatorzy wózków widłowych, kontrolerzy oraz pracownicy centrów logistycznych. Rekrutacja zacznie się już na początku 2021 roku. Zatrudnione osoby przejdą później kilkumiesięczne szkolenia.

d1ppir5

Wiceminister rozwoju z propozycją dla hotelarzy. Mogą tworzyć izolatoria

Nowoczesne rozwiązania technologiczne mają zapobiegać hałasowi, który jest dość powszechny w podobnych magazynach.

Co więcej? Nowe centrum dystrybucji budowane jest z duchem pro-środowiskowym. Zastosowana zostanie instalacja fotowoltaiczna, system odzysku ciepła z instalacji chłodniczych wraz z ogrzewaniem płaszczyznowym podsadzkowym oraz syte wykorzystania wody deszczowej w instalacjach sanitarnych.

Dodatkowo, w centrum ma zostać wykorzystane oświetlenie LED, które ma zapewnić oszczędność energii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ppir5

Podziel się opinią

Share
d1ppir5
d1ppir5