ycipk-31wkzz

Linie lotnicze. W Lufthansie będzie "szwedzki stół"

Na pokładzie Airbusa A350-900 pasażerowie w klasie biznes będą mogli samodzielnie skorzystać z przekąsek pomiędzy głównymi posiłkami w specjalnej strefie samoobsługowej. Będzie tam również dostępna lodówka z zimnymi napojami - informuje linia lotnicza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Linie lotnicze. W Lufthansie będzie "szwedzki stół"
(Fot: Igor Dvurekov/wikimedia (CC BY-SA 3.0))
ycipk-31wkzz

Niestety na takie przywileje nie mogą liczyć podróżni z innych klas. Lufthansa zapewnia jednak, że i podróżni w klasie ekonomicznej będą mieli przyjemniejszą podróż w nowym samolocie. Do dyspozycji dostaną bowiem nowe fotele i większe ekrany. Pasażerowie zyskają także więcej miejsca na rzeczy osobiste.

Według zapowiedzi przewoźnika pasażerowie wszystkich klas skorzystają z najnowszej technologii internetowej FlyNet, zapewniającej lepszą jakość korzystania podczas lotu.

Dziesięć pierwszych Airbusów A350-900 Lufthansy będzie od stycznia 2017 roku stacjonować w Monachium. Pierwsze trasy obsługiwane przez nowe maszyny, to prawdopodobnie Delhi i Boston. A350-900 zabierze na pokład 293 pasażerów - 48 w Klasie Biznes, 21 w Klasie Ekonomicznej Premium oraz 224 w Klasie Ekonomicznej.

ycipk-31wkzz
Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-31wkzz

ycipk-31wkzz
ycipk-31wkzz