Trwa ładowanie...

Losowanie Eurojackpot i kolejny polski milioner. Jedna z trzech wygranych drugiego stopnia padła nad Wisłą

Kolejne losowanie Eurojackpot nie przyniosło wygranej pierwszego stopnia, ale szczęśliwiec z Polski wygrał 2,5 miliona złotych. Jest to jedna z trzech odnotowanych w Europie wygranych drugiego stopnia.

Losowanie Eurojackpot i kolejny polski milioner. Jedna z trzech wygranych drugiego stopnia padła nad WisłąŹródło: PAP
d1q3c7m
d1q3c7m

Po trzech losowaniach Eurojackpot, w których mogli brać udział Polacy, nadal nie padła wygrana I stopnia. By ją zgarnąć należało wytypować liczby: 2, 12, 15, 29 , 44 oraz 10 i 7. Jeden mieszkaniec naszego kraju zdołał trafić pierwszych pięć oraz jedną z dwóch dodatkowych, dzięki czemu zgarnął 2 544 989,4 zł.

Totalizator Sportowy, polski operator Eurojackpot, w swoim komunikacie poinformował, że wygrana II stopnia w Polsce było jedną z trzech, które padły w losowaniu.

Zobacz też: Ojciec biznesmen:

W pierwszym losowaniu, w którym mogli brać udział Polacy, najwyższa wygrana wyniosła 111 tys. zł. Taką kwotę otrzymało siedem osób. Bariera miliona złotych przekroczona została w drugim losowaniu, jednak dopiero trzecie losowanie przyniosło znaczący wzrost łącznej puli wypłaconych nagród.

Poza najwyższą dwuipółmilionową wygraną, Eurojackpot przeleje m.in. na konto jednej osoby 408 tys. zł, czterdzieści osób dostanie po tysiąc złotych, a ponad 22 tys. osób odbierze po 34 zł.

d1q3c7m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q3c7m