Trwa ładowanie...

Loteria paragonowa. Ponad 100 milionów rejestracji

Akcja od samego początku cieszy się powodzeniem. Tylko w pierwszym miesiącu jej trwania, czyli październiku ubiegłego roku, zarejestrowano blisko 17 milionów paragonów. Dzienny rekord - około 2,5 miliona dowodów zakupu - padł 31 października.
Share
Loteria paragonowa. Ponad 100 milionów rejestracji
Źródło: Fotolia, Fot: Fotolia/Voyagerix
d2s1lyk

W loterii paragonowej Ministerstwa Finansów zarejestrowano już ponad 100 milionów paragonów. Okrągłą liczbę paragonów zarejestrowanych od początku loterii przekroczono pod koniec lipca.

Akcja od samego początku cieszy się powodzeniem. Tylko w pierwszym miesiącu jej trwania, czyli październiku ubiegłego roku, zarejestrowano blisko 17 milionów paragonów. Dzienny rekord - około 2,5 miliona dowodów zakupu - padł 31 października. Najwięcej paragonów zarejestrowali uczestnicy z województwa mazowieckiego.

Główną nagrodą w Narodowej Loterii Paragonowej są losowane co miesiąc samochody Opel Astra. Co kwartał losowany jest też Opel Insignia. Można wygrać również laptopy i tablety. Do loterii można zgłosić każdy paragon fiskalny za towar lub usługę o wartości minimum 10 złotych. Wystarczy mieć skończone 18 lat i w internecie zarejestrować swoje paragony w miesiącu zakupu.

d2s1lyk

Przez całe wakacje Narodowa Loteria Paragonowa towarzyszy Polakom na trasie koncertowej "Lata z Radiem" Polskiego Radia. W letnie weekendy odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Na uczestników czekają liczne atrakcje oraz możliwość rejestracji paragonów. Do tej pory loteria gościła w Solcu Kujawskim, Inowrocławiu, Miastku i Rabce Zdroju. Odwiedzi jeszcze Kalisz, Stegnę, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Otwock.

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d2s1lyk

Podziel się opinią

Share
d2s1lyk
d2s1lyk