Trwa ładowanie...

Loteria paragonowa. Ponad 100 milionów rejestracji

Akcja od samego początku cieszy się powodzeniem. Tylko w pierwszym miesiącu jej trwania, czyli październiku ubiegłego roku, zarejestrowano blisko 17 milionów paragonów. Dzienny rekord - około 2,5 miliona dowodów zakupu - padł 31 października.

Loteria paragonowa. Ponad 100 milionów rejestracjiŹródło: Fotolia, fot: Fotolia/Voyagerix
d1nemal
d1nemal

W loterii paragonowej Ministerstwa Finansów zarejestrowano już ponad 100 milionów paragonów. Okrągłą liczbę paragonów zarejestrowanych od początku loterii przekroczono pod koniec lipca.

Akcja od samego początku cieszy się powodzeniem. Tylko w pierwszym miesiącu jej trwania, czyli październiku ubiegłego roku, zarejestrowano blisko 17 milionów paragonów. Dzienny rekord - około 2,5 miliona dowodów zakupu - padł 31 października. Najwięcej paragonów zarejestrowali uczestnicy z województwa mazowieckiego.

Główną nagrodą w Narodowej Loterii Paragonowej są losowane co miesiąc samochody Opel Astra. Co kwartał losowany jest też Opel Insignia. Można wygrać również laptopy i tablety. Do loterii można zgłosić każdy paragon fiskalny za towar lub usługę o wartości minimum 10 złotych. Wystarczy mieć skończone 18 lat i w internecie zarejestrować swoje paragony w miesiącu zakupu.

Przez całe wakacje Narodowa Loteria Paragonowa towarzyszy Polakom na trasie koncertowej "Lata z Radiem" Polskiego Radia. W letnie weekendy odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Na uczestników czekają liczne atrakcje oraz możliwość rejestracji paragonów. Do tej pory loteria gościła w Solcu Kujawskim, Inowrocławiu, Miastku i Rabce Zdroju. Odwiedzi jeszcze Kalisz, Stegnę, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Otwock.

d1nemal
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nemal