Trwa ładowanie...
zniżki

Miałem szkodę ostatnio i straciłem zniżki. Jak długo będę pracował na nowe zniżki?

Wszystko zależy od poziomu utraconych zniżek. Standardowo towarzystwa obniżają wypracowany próg zniżek o 10 lub 20% za szkodę.

Share
Miałem szkodę ostatnio i straciłem zniżki. Jak długo będę pracował na nowe zniżki?
Źródło: Liberty Direct
dakavcu

Tak więc ich „odpracowanie” zajmie nam roku lub dwa lata. Pod warunkiem, oczywiście, że w kolejnych latach nie zgłaszaliśmy nowych szkód. Warto jednak dowiedzieć się u swojego ubezpieczyciela, jaką dokładnie stosuje praktykę w tym zakresie. Nie ma bowiem jednolitych zasad dla całego rynku regulujących te kwestie.

Materiał powstał przy współpracy z www.libertydirect.pl

Krzysztof Michałek - ekspert ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w Liberty Direct. Posiada wieloletnie doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Początki jego kariery łączą się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym PBK, gdzie pracował w dziale likwidacji szkód. Przez prawie 10 lat pełnił funkcję Głównego Specjalisty w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych w TUiR WARTA SA, gdzie nadzorował ubezpieczenia OC, Autocasco i NNW. Jest absolwentem Politechniki Radomskiej. Krzysztof Michałek jest żonaty, ma dwoje dzieci. Czas wolny poświęca komputerom, samochodom oraz podróżowaniu.

dakavcu

Podziel się opinią

Share
dakavcu
dakavcu