Trwa ładowanie...
d1edxz3

MIR: od 15 grudnia nowy rozkład jazdy na kolei (komunikat)

...

Share
d1edxz3

14.12. Warszawa - MIR informuje:

15 grudnia zmieni się rozkład jazdy pociągów w całej Europie. PKP Intercity, tak jak kilkunastu innych polskich przewoźników kolejowych, proponuje swoim pasażerom nową siatkę połączeń. W nowym rozkładzie jazdy PKP Intercity uruchamia 366 pociągów, w tym 40 międzynarodowych.

Informacje o zmianach w rozkładzie jazdy będą dostępne: - na dworcach, - w pociągach poprzez komunikaty, - na stronie www.intecity.pl - na profilu "PKP Intercity. Pociąg do podróży" na Facebooku.

Nowy rozkład jazdy jest już dostępny od ponad miesiąca. Ponadto, PKP Intercity rozda ponad 200 tys. ulotek informacyjnych z nowym rozkładem jazdy, a od piątku do poniedziałku (13 - 16 grudnia br.), na 18 największych dworcach w Polsce, 130 informatorów udzieli pomocy podróżnym. Do dyspozycji podróżnych jest także strona www.rozklad-pkp.pl oraz infolinia o numerze 19 757. Dodatkowe informacje o nowych czasach podróży niektórymi pociągami na www.mir.gov.pl

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

d1edxz3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1edxz3
d1edxz3