Trwa ładowanie...
d2lxhk7

MSP: ruszyła platforma e-learningowa z podstaw inwestowania na giełdzie (komunikat)

...

d2lxhk7
d2lxhk7

08.04. Warszawa - MSP informuje:

Jedenaście kursów stopniowo przybliżających świat giełdowych inwestycji, liczne animacje, ciekawe grafiki, ćwiczenia, testy i konkursy. To wszystko będzie można znaleźć na uruchomionej w ramach programu edukacyjnego Ministerstwa Skarbu Państwa "Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie" e-learningowej platformie poświęconej inwestowaniu na giełdzie.

Po zarejestrowaniu się na platformie każdy kursant otrzyma pakiet wiedzy, którą każdy inwestor powinien przyswoić, jeżeli chce nauczyć się świadomie inwestować na giełdowym parkiecie.

Jak obliczyć procent składany? Jak czytać wykresy giełdowe? Co trzeba wiedzieć, by zainwestować w obligacje? Jak działa giełda? Co to jest fixing i czym się różni rynek kasowy od terminowego? Na czym polega analiza fundamentalna i techniczna? Gdzie szukać informacji o spółkach? - to tylko niektóre z zagadnień, jakie poznają kursanci podczas szkolenia podstawowego składającego się z jedenastu kursów. Prosty język i atrakcyjna formuła sprawiają, że nawet skomplikowana na pierwszy rzut oka tematyka staje się łatwa do przyswojenia i zapamiętania.

d2lxhk7

Po zaliczeniu testu końcowego na najlepszych czeka certyfikat ukończenia szkolenia, ale to nie koniec ścieżki edukacyjnej na platformie e-learningowej Akcjonariatu. Już niebawem uruchomione zostaną szkolenia branżowe.

Szkolenia na platformie e-learningowej są bezpłatne. Link do platformy - http://www.akcjonariatobywatelski.pl/pl/platforma-e-learningowa


Platforma została przygotowana w ramach programu edukacyjnego "Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie", zainicjowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa we współpracy z instytucjami rynków kapitałowych, domami maklerskimi spółkami giełdowymi.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ kfk/

d2lxhk7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lxhk7