Trwa ładowanie...
d3u87b2

MSZ: wizyta wiceminister Bernatowicz w Czarnogórze (komunikat)

...

d3u87b2
d3u87b2

04.04. Warszawa - MSZ informuje:

Podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Grażyna Bernatowicz w dniach 4-5 kwietnia br. przebywać będzie z wizytą roboczą w Podgoricy.

W trakcie swojego pobytu w Czarnogórze minister Grażyna Bernatowicz spotka się z Milanem Rocenem, ministrem spraw zagranicznych Czarnogóry. Przedmiotem rozmów będą m.in. integracja europejska, współpraca dwustronna oraz aktualna sytuacja w regionie Bałkanów Zachodnich.

W Czarnogórze minister Bernatowicz spotka się także z Aleksandarem Pejovicem, sekretarzem stanu ds. integracji europejskiej i głównym negocjatorem ds. akcesji do UE, z Nebojsą Kaludjerovicem, sekretarzem stanu ds. politycznych w ministerstwie spraw zagranicznych, oraz Ramizem Basicem, dyrektorem generalnym ds. stosunków dwustronnych, nominowanym na przyszłego ambasadora Czarnogóry w Polsce.

Podczas wizyty podsekretarz stanu Grażyna Bernatowicz spotka się także z polskimi archeologami pracującymi w Kotorze i Risanie.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ aja/

d3u87b2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u87b2