Trwa ładowanie...
d8zs7fk

MSZ ws. seminarium OBWE nt. przeciwdziałania handlowi ludźmi (komunikat)

...

Share
d8zs7fk

14.05. Warszawa - MSZ informuje:

Minister Bernatowicz na seminarium OBWE poświęconemu przeciwdziałaniu handlowi ludźmi.

Podsekretarz Stanu w MSZ Grażyna Bernatowicz wzięła udział 14 maja br. w otwarciu Seminarium Wymiaru Ludzkiego Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE). Seminarium poświęcone jest przeciwdziałaniu handlowi ludźmi poprzez wzmocnienie rządów prawa.

W trzydniowym spotkaniu, które odbywa się w Warszawie, biorą udział przedstawiciele rządów, organizacji pozarządowych i niezależni eksperci. Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR) OBWE organizuje w Warszawie podobne seminaria co roku, w celu omówienia wybranych zagadnień z zakresu praw człowieka, rządów prawa i demokracji.

d8zs7fk

Obok minister Grażyny Bernatowicz wystąpienia otwierające spotkanie wygłosili: dyrektor ODIHR OBWE, amb. Janez Lenarcic, Specjalny Przedstawiciel i Koordynator OBWE ds. Handlu Ludźmi, dr Maria Grazia Giammarinaro oraz przedstawiciel Irlandii, która w 2012 r. kieruje pracami OBWE.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ stav/

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d8zs7fk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8zs7fk
d8zs7fk