Trwa ładowanie...
d10mo5h

MSZ wspiera polski przemysł (komunikat)

...

d10mo5h
d10mo5h

25.02. Warszawa - MSZ informuje:

Roli MSZ w promocji polskiego sektora obronnego poświęcone było wystąpienie podsekretarza stanu Bogusława Winida podczas zorganizowanego 25 lutego przez Warsaw Enterprise Institute (WEI) panelu dyskusyjnego "Szanse rozwojowe polskiego przemysłu obronnego".

- Ministerstwo Spraw Zagranicznych stara się być wszędzie tam, gdzie można i należy wypromować polski przemysł obronny - zapewnił wiceszef polskiej dyplomacji. Podkreślał również, że Polsce zależy na promocji nowoczesnych i konkurencyjnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych.

Dyskusja poświęcona była potencjałowi polskiego przemysłu obronnego i perspektyw jego rozwoju m.in. w kontekście planowanej konsolidacji sektora zbrojeniowego oraz trwającej modernizacji Sił Zbrojnych RP. W spotkaniu wzięli udział także dyrektor Departamentu Polityki Zbrojeniowej MON gen. Włodzimierz Nowak oraz dyrektor Defence Desk WEI Andrzej Talaga.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ kfk/

d10mo5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10mo5h