Trwa ładowanie...

Najstraszniejszy motel w Ameryce wystawiony na sprzedaż. "Klauny muszą zostać"

"Najstraszniejszy motel w Ameryce" został wystawiony na sprzedaż za 900 tys. dol. Miejsce słynie z tanich noclegów oraz upiornych klaunów, które straszą gości w trakcie pobytu w motelu.

Najstraszniejszy motel w Ameryce wystawiony na sprzedaż. "Klauny muszą zostać"Źródło: Facebook.com, fot: The Clown Motel
d1fokaf
d1fokaf

Jeśli ktoś chce skorzystać z usług Clown Motelu, powinien udać się do miasteczka Tonopah w stanie Nevada. Jak podaje portal Huffingtonpost, motel znajduje się dokładnie pośrodku... niczego. Miasteczko położone jest bowiem na pustyni przy jedynej drodze w okolicy.

Pokoje w Clown Motel są tanie. Pobyt kosztuje gości mniej niż 50 dol. za noc (ok. 179 zł), co jak na warunki amerykańskie jest ceną bardzo przystępną. W cenę wliczone są również wszędobylskie klauny. Zwisają nad łóżkiem tuż po przebudzeniu i znajdują się niemal w każdym kącie hotelu. Wielu klientów z powodu wszędobylskich lalek skarżyło się na koszmary.

Zobacz też: co Polacy wynoszą z hoteli?

Motel powstał 22 lata temu. Pomysłodawcą i założycielem tego miejsca jest Bob Perchetti. Pracował w branży turystycznej, a po przejściu na emeryturę postanowił założyć wyjątkowy motel. Jego znajomy miał dużą kolekcję klaunów, a Bob wiedział, jak to wykorzystać.

- Kocham klauny. Mój znajomy miał ich pełen dom, więc postanowił je "zatrudnić" - opowiada mężczyzna.

Motel cieszy się sporo popularnością, ale Bob przyznaje, że jest już zmęczony towarzystwem klaunów. Chce sprzedać motel za 900 tys. dol. Ma jedno wymaganie. Ktokolwiek kupi od niego motel, będzie musiał obiecać, że klauny zostaną na miejscu.

d1fokaf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fokaf