Trwa ładowanie...

Nie spóźnij się z zakupami

W najbliższą niedzielę i poniedziałek święto Wielkiej Nocy. Hipermarkety, supermarkety i inne duże sklepy muszą być zamknięte. Co jednak z godzinami otwarcia sklepów w piątek i sobotę?

Nie spóźnij się z zakupamiŹródło: Flickr, fot: Logofag
d3ow3tx
d3ow3tx

Większość sklepów pracuje w piątek bez zmian. Jedynie Netto wydłuża godziny pracy do 22 z 21 w Wielki Piątek.

Problem mogą mieć osoby, które zakupy zostawiły na ostatnią chwilę. W Wielką Sobotę godziny pracy sklepów są skrócone. Najwcześniej swoje drzwi przed klientami zamkną sklepy sieci Biedronka, Lidl oraz Piotr i Paweł, które kończą pracę o 16.00.

Godzinę dłużej będziemy mogli spędzić w sklepach Carrefour oraz Real. Tutaj kasy czynne będą do 17.

Dla amatorów robienia dłuższych zakupów pozostaną tylko Auchan, Kaufland, Netto czy Tesco. We wszystkich tych sklepach godzina zamknięcia została wyznaczona na 18.

d3ow3tx

Najbardziej zróżnicowane są ceny otwarcia Polomarket. O godzinie 15 zamkną się sklepy sieci w województwie kujawsko-pomorskim, mazowieckim, łódzkim, świętokrzyskim, podkarpackim i małopolskim. Na Górnym i Dolnym Śląsku zakupy zrobimy do godziny 16. Podobnie jest w dawnym województwie toruńskim.

Aż do godziny 21 lub 21.30 będą otwarte sklepy Polomarket w województwie pomorskim, warmińsko-mazurskim oraz zachodniopomorskim.

Niedziela i Poniedziałek możemy liczyć jedynie na stacje benzynowe i nieliczne małe sklepy, gdzie za ladą stanie właściciel. Po zakupy udamy się więc dopiero we wtorek - 2 kwietnia.

d3ow3tx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ow3tx