Trwa ładowanie...
do2mz73

Niemcy. Afera w zakładzie mięsnym. Skandaliczne traktowanie świń

Świnie z krwawiącymi, otwartymi ranami, chore i wycieńczone prosiaki. Zwierzęta trzymane w ciasnych klatkach pośród martwych towarzyszy. Niemieckie biuro ochrony zwierząt opublikowało szokujący firm, nakręcony w zakładach mięsnych Toenniec. To nie pierwsza afera w tej firmie.
Share
Wśród żywych widać martwe zwierzęta, które nie wytrzymały przebywania w straszliwych warunkach.
Wśród żywych widać martwe zwierzęta, które nie wytrzymały przebywania w straszliwych warunkach.
do2mz73

Wygląda na to, że okrutne traktowanie zwierząt było codzienną praktyką w zakładach Toenniec. Deutsches Tierschutzbuero (niemieckie urząd, zajmujący się ochroną zwierząt) opublikował przerażający film, na którym widać, w jakich warunkach były przetrzymywane świnie.

Wiele zwierząt, przebywających w ciasnych klatkach, miało poważne obrażenia, guzy, ropnie i krwawe rany. Wśród żywych widać martwe zwierzęta, które nie wytrzymały przebywania w straszliwych warunkach.

Szokujący film można zobaczyć tutaj.

do2mz73

Aktywiście ustalili także, że zwierzętom celowo został odcięty dostęp do pitnej wody. To praktyka znana w branży, choć zabroniona. Chodzi o to, by spragnione świnie z większą chęcią zjadały wysokokaloryczne pożywienie.

To nie pierwsza afera w tym zakładzie. Niemieccy aktywiści wielokrotnie zwracali uwagę nie tylko na złe traktowanie zwierząt, ale także na fatalne warunki zakwaterowania pracowników i warunki pracy. Ludzie mieli pracować mimo obrażeń. Są to głównie obywatele państw Europy Wschodniej, w tym Polacy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

do2mz73

Podziel się opinią

Share
do2mz73
do2mz73