Trwa ładowanie...
d1xicxi

Odda wyspę za porsche. Niecodzienne ogłoszenie w sieci

Emilion Cirelli, agent nieruchomości z Florydy, odda wyspę za samochód marki Porsche.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odda wyspę za porsche. Niecodzienne ogłoszenie w sieci
(Fot: Screen YT/Autocar)
d1xicxi

W 2013 roku wystawił podobne ogłoszenie, jednak wtedy za "kawałek ziemi" wart 1 mln dolarów chciał rzadki model Ferrari Enzo. Teraz pragnie otrzymać ekskluzywne Porsche 918 Spyder - czytamy na carbuzz.com.

Posiadłość agenta nieruchomości mieści się 15 km na południe od Daytona Beach, na Florydzie. - Sprzedałem w ostatnich 10 latach tę wyspę dwukrotnie za milion dolarów, ale wróciła do mnie z powodu pewnych klauzul wykluczających - powiedział Cirelli w rozmowie z magazynem "Teamspeed".

Emilion to zagorzały fan motoryzacji. - Porsche robi jedne z najlepszych samochodów na świecie. Jest niedrogie w utrzymaniu i można nim jeździć na co dzień, czego ze swoimi autami raczej nie robią właściciele Ferrari. Porsche są bardziej praktyczne - dodał Cirelli.

Wyspa agenta nieruchomości początkowo wyceniona była na 1,2 mln dolarów. Jej wartość spadła do 1 mln. Chętni na zamianę mogą poczekać, aż wartość gruntu spadnie jeszcze bardziej. Być może wtedy Cirelli będzie chciał zamienić się na coś mniej ekskluzywnego.

d1xicxi

Podziel się opinią

Share
d1xicxi
d1xicxi