Trwa ładowanie...
d3bjt2e

"Odwołałbym ludzi odpowiedzialnych za skandal na kolei"

- Radośnie odwołałbym ludzi bezpośrednio odpowiedzialnych za ten skandal na kolei. Co do ministra Grabarczyka, tutaj ocenę może wydać tylko premier, bo tylko premier jest w stanie ocenić całokształt działań pana ministra - mówił Jarosław Gowin Kontrwywiadzie RMF FM.

d3bjt2e
d3bjt2e

Jarosław Gowin pytany o statystyki zapowiadanych 40-50 reform i przyjętych przez sejm zaledwie sześciu, stwierdził, że nie liczył na wprowadzenie wszystkich z nich. - Wbrew tym statystykom, jesień była w sejmie, a zwłaszcza w klubie Platformy, okresem bardzo ciężkiej pracy - wyjaśniał.

- Wielokrotnie wypowiadałem się za tymi trudnymi reformami, ale jeszcze goręcej wypowiadam się za reformami radosnymi, bo przecież to nie jest tak, że wszystkie reformy, do jasnej cholery, są trudne. Jest wiele reform, na które Polacy oczekują z niecierpliwością. Wszystko to, co składa się na deregulację, na poszerzenie przestrzeni wolności gospodarczej, to jest coś, na co miliony - przede wszystkim pracodawców, ale myślę, że także miliony pracowników - przyklasnęłyby - mówił Gowin.

Poseł pytany, czy odwołałby Cezarego Grabarczyka za kolejowy chaos odpowiedział "radośnie odwołałbym ludzi bezpośrednio odpowiedzialnych za ten skandal na kolei. Co do ministra Grabarczyka, tutaj ocenę może wydać tylko premier, bo tylko premier jest w stanie ocenić całokształt działań pana ministra".

d3bjt2e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bjt2e