Trwa ładowanie...
d34r8w4

Oferta konsorcjum Ursus BUS wybrana w przetargu MZA na 10 autobusów elektr.

Warszawa, 21.09.2016 (ISBnews) - Oferta konsorcjum Ursus BUS, w skład którego wchodzi Ursus S.A., AMZ Kutno S.A. oraz Ursus BUS S.A. została wybrana w przetargu nieograniczonym na dostawę 10 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich elektrycznych, zorganizowanym przez Miejskie Zakłady Autobusowe sp. z o.o. w Warszawie, podał Ursus. Wartość oferty brutto wynosi 24 981 300 zł.

Share
d34r8w4

"Dostawy będą realizowane w terminie 245 dni od dnia udzielenia zamówienia" - czytamy w komunikacie.

Ursus podał, że w przetargu złożono trzy oferty, strony uprawnione są do wniesienia środków ochrony prawnej do Krajowej Izby Odwoławczej.

"O podpisaniu umowy spółka poinformuje w odrębnym komunikacie. Powodem podania informacji do wiadomości publicznej jest fakt, iż w opinii zarządu, może ona mieć wpływ na ocenę potencjału emitenta i jego aktualnej sytuacji" - podano także.

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. W 2011 r. spółka Ursus połączyła siły z innym rodzimym producentem maszyn dla rolnictwa - spółką Pol-Mot Warfama. Władze spółki zadecydowały o przeniesieniu produkcji ciągników do Lublina oraz rozszerzeniu zakresu asortymentowego produkowanych wyrobów.

(ISBnews)

d34r8w4

Podziel się opinią

Share
d34r8w4
d34r8w4