Trwa ładowanie...
d1bmgvl

Oferta ZUE za 64,2 mln zł najtańsza w przetargu na budowę trasy tramwajowej w Warszawie

14.02. Warszawa (PAP) - ZUE złożyło najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę trasy tramwajowej na warszawskim Tarchominie, o wartości 64,2 mln zł brutto - podał Urząd m.st....

Share
d1bmgvl

14.02. Warszawa (PAP) - ZUE złożyło najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę trasy tramwajowej na warszawskim Tarchominie, o wartości 64,2 mln zł brutto - podał Urząd m.st. Warszawy na stronie internetowej. Oferty w postępowaniu złożyły m.in. Trakcja oraz Torpol, spółka zależna Polimeksu-Mostostalu.

Wykonawca zbuduje trasę tramwajową (o długości ok. 4500 metrów toru pojedynczego MTP) w ciągu ul. Światowida i ul. Projektowanej, na odcinku od trasy mostu Marii Skłodowskiej-Curie do pętli Mehoffera, wraz podstacją trakcyjną i niezbędną infrastrukturą drogową.

Zamówienie obejmuje również wykonanie wszelkich niezbędnych robót torowych, drogowych, konstrukcyjnych i elektrycznych oraz usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą.

Pod koniec stycznia zamawiający podał w komunikacie, że wykonawcy złożyli oferty z cenami w przedziale od 74.436.402 zł do 87.079.843 zł. Dodano wówczas, że ceny mogą ulec obniżeniu, ponieważ zostanie przeprowadzona aukcja elektroniczna.

Po rozstrzygnięciu przetargu i podpisaniu umowy, wykonawca będzie miał 10 miesięcy na realizację tej inwestycji. (PAP)

mj/ asa/

d1bmgvl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bmgvl