Trwa ładowanie...
d19zke5

Open-Net planuje debiut na rynku głównym GPW na przełomie 2012/2013 r.

04.06. Warszawa (PAP) - Open-Net, notowany na NewConnect publiczny operator telekomunikacyjny, planuje zadebiutować na rynku głównym warszawskiej GPW na przełomie 2012 i 2013 roku....

Share
d19zke5

04.06. Warszawa (PAP) - Open-Net, notowany na NewConnect publiczny operator telekomunikacyjny, planuje zadebiutować na rynku głównym warszawskiej GPW na przełomie 2012 i 2013 roku. O przeniesieniu notowań zadecydują akcjonariusze spółki na ZWZ zwołanym na 29 czerwca - podał Open-Net w komunikacie prasowym.

"Spodziewamy się, że na najbliższym WZ akcjonariusze pozytywnie zagłosują za podjęciem prac mających na celu debiut na rynku regulowanym. W III kwartale tego roku planujemy rozpoczęcie prac nad prospektem, które powinny zakończyć się zmianą rynku notowań na przełomie 2012/2013 roku" - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Janusz Kumala, prezes Open-Net.

"Do tego czasu skoncentrujemy się na wzroście skali działalności, a tym samym na podniesieniu kapitalizacji spółki do poziomu wymaganego dla zmiany parkietu. Zamierzamy to osiągnąć m.in. poprzez zwiększenie aktywności w obszarze akwizycji na rynku telekomunikacji, tym samym nie planujemy realizacji nowej emisji akcji towarzyszącej przejściu na rynek regulowany" - dodał.

Największym akcjonariuszem Open-Net jest fundusz Global VC Sp. z o.o., który posiada 596.000 akcji stanowiących 38,85 proc. kapitału zakładowego i głosów na WZ.

Open-Net jest publicznym operatorem telekomunikacyjnym, dostarczającym usługi telefonii stacjonarnej i internetowej.(PAP)

kam/ asa/

d19zke5

Podziel się opinią

Share
d19zke5
d19zke5