Trwa ładowanie...
d44kqny

Oscary 2020. Bukmacherzy swoje wiedzą. Jeśli nie"Boże Ciało", to co?

Gdyby Oscary zależały od analityków STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, statuetkę dla najlepszej aktorki odebrałaby Renee Zellweger, a dla najlepszego aktora - Joaquin Phoenix. Twórcy Bożego Ciała wróciliby do domu z niczym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kto postawił na Boże Ciało, w razie jego zwycięstwa może zgarnąć duże pieniądze. Tyle tylko, że sam film ma niewielkie szanse na statuetkę
Kto postawił na Boże Ciało, w razie jego zwycięstwa może zgarnąć duże pieniądze. Tyle tylko, że sam film ma niewielkie szanse na statuetkę (flickr.com)
d44kqny

- Gala rozdania Oscarów od wielu lat jest ważnym wydarzenie dla graczy STS. Notujemy coraz większe zainteresowanie zakładami na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, polityczne czy społeczne. Stąd stale rozbudowujemy naszą ofertę po to, żeby odpowiadać na rosnące oczekiwania klientów – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Najlepsza aktorka, najlepszy aktor

d44kqny

Według analityków STS największe szanse w tej kategorii ma Renee Zellweger (Judy) z kursem 1,03. Scarlett Johansson dzięki roli w filmie Historia Małżeńska również znajduje się w czołówce bukmacherów STS. Gracz, który postawi 100 zł na tę aktorkę, może wygrać 1 056 zł – kurs 12,00. Spośród nominowanych najmniejsze szanse mają Saoirse Ronan (kurs 35,00) oraz Charlize Theron (kurs 35,00) – w przypadku otrzymania statuetki przez którąś z tych aktorek – wiązać się będzie z wygraną w wysokości 2 772 zł.

Bukmacherzy STS typują, że statuetka trafi do Joaquina Phoenixa za rolę w Jokerze (kurs 1,02). Adam Driver (Historia małżeńska) z kursem 10,00 według analityków STS jest drugi w kolejności do otrzymania Oscara w tej kategorii. Każdy, kto trafnie obstawi 100 zł na jego zwycięstwo, wygra jedynie 880 zł. Leonardo DiCaprio (Pewnego razu w Hollywood) zajmuje trzecią lokatę – kurs 35,00. Stawkę zamykają Antonio Banderas (Ból i blask) z kursem 50,00 oraz Jonathan Pryce (Dwóch papieży) z kursem 65,00. Prawidłowe wskazanie ich jako zwycięzców będzie oznaczać wygraną w wysokości odpowiednio – 3 960 zł oraz 5 148 zł.

Obejrzyj: Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach- fundacja dedykowana lokalnym biznesom

Boże Ciało bez szans

W opinii bukmacherów STS najlepszym filmem nieanglojęzycznym zostanie ogłoszony Parasite – kurs 1,01. Najmniejsze szanse ma zaś Boże Ciało – kurs 50,00. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się postawić 100 zł na zwycięstwo polskiego filmu – i tak też się stanie – to zdobędzie 3 960 zł.

d44kqny

Najlepszy film to obraz o wojnie

Według bukmacherów STS statuetka za najlepszy film trafi do 1917 – kurs 1,35. Na drugim miejscu znajduje się Parasite – kurs 4,50, podium zamyka Pewnego razu w Hollywood – kurs 8,00.

A kto ma szansę na statuetkę dla najlepszego reżysera? W opinii bukmacherów STS dostanie ją Sam Mendes za 1917 – kurs 1,10.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d44kqny

Podziel się opinią

Share

d44kqny

d44kqny