Trwa ładowanie...

Pękła psychologiczna bariera. Długie kolejki po paliwo

3.95 zł - za tyle można już na niektórych stacjach kupić litr oleju napędowego. Magiczna bariera 4 zł została złamana, więc na stacjach tworzą się duże kolejki.

Share
Pękła psychologiczna bariera. Długie kolejki po paliwoŹródło: WP.PL, fot: WP
d3u9918

Ceny na stacjach paliw idą w dół. Do tego stopnia, że w wielu miejscach olej napędowy spadł poniżej psychologicznej bariery 4 zł. - Wybrałem się w czwartek około godz. 20 na stację, zazwyczaj o tej porze jest pusto. Ku mojemu zdumieniu ustawiła się długa kolejka samochodów. Zablokowany był cały parking. Okazało się, że ropę można było zatankować za 3.99 zł - zwrócił nam uwagę jeden z kierowców.

Okazuje się, że to wcale nie najniższa cena. W Bochni litr oleju napędowego kosztował w piątkowe popołudnie 3.95 zł.

Jak podaje branżowy e-petrol, niskie ceny będą się utrzymywać. "Spodziewamy się, że przeciętna cena benzyny Pb98 ulokuje się w „widełkach” 4,70-4,81 zł/l. W przypadku benzyny 95-oktanowej oczekujemy poziomów 4,38-4,47 zł/l. Jeśli chodzi zaś o olej napędowy – paliwo to kosztować może 4,12-4,24 zł/l. W cenach autogazu nadal oczekujemy spadków do poziomów 1,91-1,97 zł/l" - czytamy.

Portal podaje, że zaskakujące dane o zmianie zapasów ropy i paliw w USA wpłynęły na wyraźne pogorszenie nastrojów na rynku naftowym. Ceny surowca poszły mocno w dół i spadły do poziomu 48 dolarów za baryłkę. Najniższego w tym roku.

d3u9918
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u9918
d3u9918