Qaqwqwrqw
pepco

Pepco otworzyło swój tysięczny sklep

W czwartek, 27 października popularna sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych Pepco otworzyła w Bydgoszczy swój tysięczny sklep.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pepco otworzyło swój tysięczny sklep
(Fot: materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

W czwartek Pepco, popularna sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych, otworzyło w Bydgoszczy nowy sklep, który jest tysięcznym lokalem firmy na świecie. Nowa placówka znajduje się w Centrum Handlowym Focus Mall. To już 690 sklep tej sieci w Polsce, a 16 w tym mieście.

W sklepach sieci są przede wszystkim odzież, obuwie, akcesoria kosmetyki, zabawki, przybory szkolne i szeroko pojęte artykuły dla domu w niskich cenach.

Firma jest obecna na rynku od 1999 roku, a od 2004 działa pod marką Pepco. Poza Polską znajdziemy ją jeszcze m.in. w Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii. Łącznie firma zatrudnia ponad 9 tys. pracowników, a korzysta z niej około 8 milionów Europejczyków.

Qaqwqwrqw

Pepco jest częścią południowoafrykańskiego holdingu Pepkor działającego w sektorze sprzedaży detalicznej od 1965 roku. Od 2014 holding ten jest częścią grupy kapitałowej Steinhoff International Holding Limiter.

Polub WP Finanse
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw