Trwa ładowanie...
d3mcm9p

Piwo Miłosław wycofane z Żabki. "Ciało obce" w butelce

Główny Inspektorat Sanitarny wycofał ze sklepów Żabka piwo Miłosław Niefiltrowane. Potwierdza to również sama sieć. Chodzi o konkretną partię butelek półlitrowych, w których znaleziono ciało obce. Piwo najlepiej wyrzucić lub zwrócić do sklepu.
Share
Kupiłeś to piwo w Żabce? Lepiej go nie pij
Kupiłeś to piwo w Żabce? Lepiej go nie pijŹródło: east news
d3mcm9p

Problem dotyczy partii produktu, dla której termin przydatności do spożycia mija 28 listopada 2020 roku. Chodzi o półlitrowe szklane butelki.

"Browar Fortuna wycofuje jedną partię piwa wskazaną w komunikacie ze względu na stwierdzenie ciała obcego – fragmentu szkła" - czytamy w komunikacie Głównego Inspektora Sanitarnego.

Potwierdza to również Żabka. "Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższe produkty, o wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru" - informuje sieć.

d3mcm9p

Obejrzyj: Lex Żabka. "Ostrzegaliśmy, to nieuczciwa konkurencja"

Jak zwrócić nieotwarte piwo? Co z pieniędzmi? "Zwrotu produktu należy dokonać w sklepie Żabka, w którym dokonano zakupu, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy w kwocie ceny zakupu produktu" - czytamy w komunikacie sieci.

Czytaj: Biedronka, Lidl i Żabka gotowe na szturm turystów. Pracownicy już jadą nad morze

Butelki tego piwa powinny w najbliższym czasie całkowicie zniknąć z Żabek w całej Polsce. Oczywiście mowa o problematycznej partii.

d3mcm9p

"Producent współpracuje z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię w celu wycofania, wyjaśnia także przyczynę zdarzenia. Państwowa Inspekcja Sanitarna współpracuje z producentem w celu ustalenia źródła zanieczyszczenia oraz monitoruje proces wycofywania" - głosi komunikat na stronie internetowej Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3mcm9p

Podziel się opinią

Share
d3mcm9p
d3mcm9p