Trwa ładowanie...
d1xyrq9

PKS-em za 5 złotych. Konkurencja dla PolskiegoBusa?

Na rynku przewozów autobusowych zaostrza się cenowa walka o pasażerów. PolskiBus.com już przyzwyczaił Polaków do promocyjnych biletów za kilka złotych. Teraz podobną ofertę przygotował PKS Polonus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PKS-em za 5 złotych. Konkurencja dla PolskiegoBusa?
(Thinkstockphotos)
d1xyrq9

Już za 5 zł będzie można pojechać PKS-em nad morze. PKS Polonus w ramach oferty Szalone Promocje oferuje połączenia z Warszawy nad morze i na Mazury za 5, 10 i 15 zł. Bilety można kupić na stronach internetowych pkspolonus.pl i pksbilety.pl. Promocja dotyczy biletów kupionych przez internet i za pomocą aplikacji mobilnej. Akcja potrwa od dziś do końca sierpnia.

Promocyjne bilety można kupić najwcześniej na miesiąc przed wyjazdem. Jak czytamy w regulaminie promocji tanie bilety dotyczą kursów nadmorskich oraz mazurskich (m.in. Trójmiasto, Mikołajki, Olsztyn, Łeba) "w wybrane dni tygodnia". Dostępność tanich biletów jest różna w zależności od daty wyjazdu. A promocyjne bilety są na bieżąco dorzucane do systemu rezerwacyjnego.

Jak sprawdziliśmy bilety za 5 zł na niektóre połączenia są dostępne nawet z dnia na dzień.

 (fot. PKS Polonus)
((fot. PKS Polonus))

U konkurencji można za złotówkę

d1xyrq9

Promocje cenowe na połączenia autokarowe w Polsce jako pierwszy wprowadził przewoźnik PolskiBus.com, który w kwietniu tego roku uruchomił pulę tanich wakacyjnych biletów. Najtaniej PolskimBusem można pojechać za 2 zł (złotówka za bilet i złotówka za rezerwację). (zobacz więcej na ten temat)

Również w kwietniu podobną ofertę zaproponowała klientom firma Muszkieter. System rezerwacji nazwano "kto pierwszy ten lepszy". Przewoźnik udostępnił m.in. niewielką pulę biletów za złotówkę oraz kolejną za 8 zł za przejazd. Pod koniec marca także podkarpacka firma NEOBUS rozpoczęła sprzedaż biletów w podobnym systemie.

d1xyrq9

Podziel się opinią

Share
d1xyrq9
d1xyrq9