Trwa ładowanie...
dy5sbwv
giełda
27-04-2017 10:23

PLL LOT uruchomią bezpośrednie połączenie z Poznania do Lwowa 26 czerwca br.

Warszawa, 27.04.2017 (ISBnews) - Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie połączenie z Poznania do Lwowa 26 czerwca br., podała spółka.

dy5sbwv

"Ukraina to dla LOT-u kluczowy rynek w Europie Środkowo-Wschodniej. Obserwujemy stale rosnący potencjał ruchu pasażerskiego z regionu, dlatego tym bardziej cieszymy się, że coraz więcej pasażerów z Ukrainy podróżujących do Polski i Europy wybiera LOT. Dzięki nowemu połączeniu z Poznania-Ławicy chcemy iść o krok dalej i zaproponować pasażerom nie tylko szybkie i wygodne połączenie z Warszawą, ale także zapewnić im najwygodniejszą podróż bezpośrednio z i do Wielkopolski" - powiedział dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Adrian Kubicki, cytowany w komunikacie.

W sezonie letnim Bombardiery Q400 LOT-u będą obsługiwały połączenie między Poznaniem a Lwowem w każdy wtorek i piątek. Samoloty wystartują z Poznania o godzinie 00:35 i wylądują we Lwowie o 02:55. Wczesnoporannym rejsem powrotnym zabierze pasażerów o 04:15 i wyląduje w Poznaniu już 04:55. To optymalne wykorzystanie samolotu, który dwa razy w tygodniu zamiast nocować w Poznaniu wykona dodatkowy rejs, podano także.

"Uruchomienie połączenia z Poznania do Lwowa wpisuje się w strategię rentownego wzrostu, jaką LOT wdraża w życie od początku 2016 r. Zgodnie z jej założeniami, LOT planuje stać się przewoźnikiem pierwszego wyboru, nie tylko dla pasażerów podróżujących z Polski, a także z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Od listopada przewoźnik zapoczątkował współpracę z narodowym przewoźnikiem Estonii, rozpoczynając tym samym proces konsolidacji rynku CEE. Uruchomienie piątego, bezpośredniego połączenia na Ukrainę to kolejny krok umacniający pozycję przewoźnika w tej części kontynentu" - czytamy dalej.

Od 2017 r. LOT planuje dalszy rozwój połączeń - już w kwietniu przewoźnik uruchomił bezpośrednie rejsy do nowego miasta w USA, do Los Angeles, a 28 kwietnia zainauguruje bezpośrednie rejsy do drugiego centralnego portu w Nowym Jorku, do Newark, zwiększając tym samym ofertę podróży za Atlantyk, podano także.

Bilety na nowe połączenie LOT-u z Poznania-Ławicy do Lwowa są już dostępne w sprzedaży we wszystkich kanałach, między innymi na stronie lot.com, w LOT Call Center, biurach LOT Travel i u agentów.

(ISBnews)

dy5sbwv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy5sbwv