Trwa ładowanie...

Polacy we Wrocławiu ukradli Porsche... złodziejom z Francji

Do kradzieży Porsche Carrera doszło przed jednym z wrocławskich hoteli. Szybko okazało się, że Polacy samochód ukradli złodziejom...

Polacy we Wrocławiu ukradli Porsche... złodziejom z FrancjiFot: Oktagon1
d2nkglb
d2nkglb

Do kradzieży Porsche Carrera doszło przed jednym z wrocławskich hoteli – informuje "Gazeta Wrocławska". Wszystko wskazywało na to, że poszkodowanymi są dwaj Francuzi, którzy akurat zatrzymali się w tym mieście. Szybko się jednak okazało, że Polacy samochód ukradli... złodziejom.

Jak podaje wrocławski dziennik, mężczyźni przyjechali do stolicy Dolnego Śląska, żeby wypłacić pieniądze zdobyte w drodze przestępstwa. We Francji trudnili się oni podrabianiem kart bankomatowych.

Cudzoziemców zgubił fakt, że w samochodzie odnaleziono kilka podrobionych kart płatniczych. Inne znajdowały się w ich hotelowym pokoju. Mężczyźni prawdopodobnie oszukiwali swoje ofiary przy pomocy specjalnego urządzenia nakładanego na bankomat.

Do Wrocławia skimmerzy przyjechali ze sprzętem i oprogramowaniem służącym do nanoszenia danych kart płatniczych na pasek magnetyczny. Dodatkowo na twardym dysku laptopa zabezpieczonego przez policję odnaleziono dane kart płatniczych kilkudziesięciu osób. Przed Wrocławskim sądem zaczął się już proces, a 12 października odbędzie się najbliższa rozprawa w tej sprawie.

d2nkglb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nkglb