Qaqwqwrqw

Prezent na Dzień Matki. Zadziwiająca oferta sieci Pepco

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich mam. Sieci handlowe już prześcigają się w ofercie prezentowej. Przeglądając gazetkę sieci Pepco można natknąć się na dość "specyficzną" propozycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sieci handlowe prześcigają się już w swoich propozycjach, które mogą stać się podarkiem dla ukochanej mamy
Sieci handlowe prześcigają się już w swoich propozycjach, które mogą stać się podarkiem dla ukochanej mamy (East News, Fot: East News)
Qaqwqwrqw

Kwiaty, słodycze, perfumy, kosmetyki, biżuteria czy książki - to najczęściej kupowane prezenty na Dzień Matki, obchodzony w Polsce 26 maja. Sieci handlowe prześcigają się już w swoich propozycjach, które mogą stać się podarkiem dla ukochanej mamy.

W jednej z gazetek z ofertą specjalnie na Dzień Matki - chodzi o tę sieci Pepco - można się natknąć na zadziwiającą propozycję.

pepco
Podziel się
Qaqwqwrqw

Oprócz poduszek, latarenek, misek czy siedzisk sieć proponuje nam... kosz na śmieci i szczotkę do mycia WC z popularnym ostatnio motywem różowego flaminga. Można jeszcze zrozumieć poduszkę, na której zmęczona rodzicielka może położyć głowę, by chwile odpocząć. Ewentualnie latarenkę, bo ta może stać się ozdobą stołu, przy którym zasiądzie cała rodzina, aby świętować ten ważny dzień. Jednak kosz na śmieci czy szczotka od toalet?! Zrozumiałe jest, że prezent może być praktyczny, ale aż tak...

O komentarz do sprawy poprosiliśmy w piątek przedstawicieli sieci. Do sobotniego popołudnia nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Cukier tanieje. Oto powód

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw