Trwa ładowanie...
d3o0xj8

Prezydent zwołał posiedzenie RBN (komunikat)

...

Share
d3o0xj8

02.01. Warszawa - BBN informuje:

Prezydent RP Bronisław Komorowski podjął decyzję o zwołaniu pierwszego w 2012 r. posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Posiedzenie odbędzie się 19 stycznia 2012 r. w siedzibie BBN, a jego głównym tematem będzie bezpieczeństwo podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Wprowadzenie do dyskusji przedstawią minister sportu i turystyki Joanna Mucha oraz minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki.

d3o0xj8

Ponadto szef BBN przedstawi informację o zaawansowaniu prac nad Strategicznym Przeglądem Bezpieczeństwa Narodowego.

Bezpośrednio przed posiedzeniem Rady Prezydent RP Bronisław Komorowski wręczy akty powołania do jej składu marszałek Sejmu RP Ewie Kopacz, ministrowi spraw wewnętrznych Jackowi Cichockiemu, przewodniczącemu Ruchu Palikota Januszowi Palikotowi oraz przewodniczącemu Sojuszu Lewicy Demokratycznej Leszkowi Millerowi.

W pracach RBN nie będzie uczestniczył prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, który w odpowiedzi na zapytanie sekretarza RBN podtrzymał swoją rezygnację z członkostwa w Radzie.


Szczegóły dotyczące obsługi medialnej posiedzenia RBN zostaną przekazane w osobnym komunikacie.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ mick/

d3o0xj8

Podziel się opinią

Share
d3o0xj8
d3o0xj8