Trwa ładowanie...
d3dpx0k
własny biznes

Problem z lokówką zrobił z niej milionerkę

Gospodyni domowa i matka trójki dzieci została milionerką po tym, jak jej 7-letni syn skonstruował szafkę do przechowywania sprzętu pielęgnacyjnego
Share
Problem z lokówką zrobił z niej milionerkę
d3dpx0k


Źródło: studio.wp.pl

*Gospodyni domowa i matka trójki dzieci została milionerką po tym, jak jej 7-letni syn skonstruował szafkę do przechowywania sprzętu pielęgnacyjnego. *

Marcy McKenna z Kalifornii, l. 44, już od dawna szukała jakiegoś rozwiązania na piętrzące się kable w łazience. - Prawie każdego dnia mąż robił mi wymówki, że wszędzie porozrzucane są moje urządzenia. Że suszarka jest gdzieś zawinięta w ręcznik, albo że lokówka leży zupełnie tam, gdzie nie powinna – powiedziała Marcy McKenna na łamach „The Huffington Post”.

d3dpx0k

Polecamy: Opublikował wideo CV. Dlaczego teraz śmieją się z niego internauci? (WIDEO)

Zmęczona wiecznym bałaganem poprosiła swojego 7-letniego syna Jacka, by spróbował wymyślić jakieś rozwiązanie przy pomocy klocków lego. Jak sama twierdzi, był to bardziej żart, niż poważna prośba. Rękawy zakasały także babcia Jacka i sama Marcy McKenna, które pełniły rolę doradczą. To, co powstało w wyniku zabawy klockami przerosło najśmielsze oczekiwania. Postanowiła więc przerobić konstrukcję syna w prawdziwy produkt. Tak powstała szafka o nazwie "Style & Go".


Źródło: studio.wp.pl

Okazało się, że szafka ma wielki potencjał biznesowy. Jednak wprowadzenie na rynek nowego produktu wcale nie jest takie proste. Tym bardziej, że rodzina nie posiadała żadnych funduszy na rozkręcenie interesu. Marcy McKenna wzięła więc udział w programie telewizyjnym „Homemade Millionaire” („Milioner domowej roboty”), który wygrała i zdobyła pieniądze na produkcję i promocję.

Szafka Style & Go zadebiutowała na rynku latem 2012 r. Kosztuje 132 dol. i rozchodzi się jak ciepłe bułeczki.


Źródło: studio.wp.pl

JK,WP.PL

Atrakcyjne oferty pracy z całej Polski. Kliknij i wybierz interesującą Cię branżę!

d3dpx0k

Podziel się opinią

Share
d3dpx0k
d3dpx0k