Trwa ładowanie...
londyn
06-11-2015 12:46

Promocja mieszkań w Londynie. Setki chętnych stoją w deszczu w kolejce

Deweloper wystawił na sprzedaż 228 mieszkań typu studio i jednopokojowych kawalerek w cenie od 199 tys. funtów w dzielnicy Hounslow, w zachodniej części Londynu. Normalnie, przeciętna cena małych mieszkań w tej dzielnicy wynosi 358 tys. funtów.

Promocja mieszkań w Londynie. Setki chętnych stoją w deszczu w kolejceFot: toastbrot81/Flickr (CC BY-NC 2.0)
d12dn4a
d12dn4a

Promocyjna sprzedaż mieszkań w zachodniej dzielnicy Londynu przyciągnęła setki chętnych. Deszcz nie zniechęcił ponad 200 osób stojących w kolejce - piszą brytyjskie media.

Deweloper Galliard Homes wystawił na sprzedaż 228 mieszkań typu studio i jednopokojowych kawalerek w cenie od 199 tysięcy funtów w dzielnicy Hounslow, w zachodniej części Londynu. Normalnie, przeciętna cena małych mieszkań w tej dzielnicy wynosi 358 tysięcy funtów, a średnia dla Londynu to 500 tysięcy funtów.

Trudno się więc dziwić, że wiele osób zdecydowało się stać wiele godzin w deszczu, by kupić pierwsze mieszkanie. Byli także tacy, którzy koczowali tam już w nocy.

Wśród chętnych na zakup taniego mieszkania są zarówno ci, którzy liczyli na zakup nowego mieszkania, jak i inwestorzy liczący na łatwy zarobek.

- To szalone tak stać w tej kolejce w tym deszczu - mówił jeden ze stojących. - Nigdy nie myślałem, że tak będę stał, żeby kupić pierwsze mieszkanie.

Tak jak dla wielu innych, dla niego również ma niewielkie znaczenie to, że mieszkania będą gotowe dopiero w 2017 r.

Zobacz także: O kredyt hipoteczny będzie coraz trudniej. Wkład własny od nowego roku pójdzie w górę

d12dn4a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12dn4a