Trwa ładowanie...

Promocja w Aviva Investors TFI

Aviva Investors TFI (dawniej Commercial Union TFI) zniosło opłaty manipulacyjne w subfunduszach akcyjnych w okresie od 15 września do 30 października 2009 roku.

Share
Promocja w Aviva Investors TFIŹródło: Jupiterimages
d41ylcx

Promocja Inwestorzy wracają do akcji obejmuje pięć akcyjnych subfunduszy funduszu parasolowego Aviva Investors FIO: Aviva Investors Małych Spółek, Aviva Investors Polskich Akcji, Aviva Investors Nowych Spółek, Aviva Investors Akcji Europy Wschodzącej i Aviva Investors Nowoczesnych Technologii. Minimalna wpłata to 1 000 zł.

Z promocji mogą skorzystać klienci nabywający jednostki wymienionych subfunduszy za pośrednictwem doradców ds. ubezpieczeń i inwestycji Aviva CU, bezpośrednio poprzez centrum telefoniczne lub stronę internetową firmy, jak również za pośrednictwem Alior Banku i Holdingu "Doradca".

Subfundusze Aviva Investors Małych Spółek i Aviva Investors Nowych Spółek zajęły ostatnio czołowe miejsce w kilku rankingach prasowych. Na koniec sierpnia 2009 roku oba subfundusze osiągnęły najwyższe, dodanie stopy zwrotu za okres ostatnich 12 miesięcy - odpowiednio + 27,6 proc. i + 21,7 proc. Aviva Investors TFI kilkakrotnie uplasowało się też w pierwszej trójce TFI w rankingach opublikowanych w "Parkiecie" i "Gazecie Prawnej".

W ostatnich dniach fundusze Aviva Investors TFI wprowadził do swojej oferty Deutsche Bank PBC - są one dostępne zarówno w placówkach banku, jak również poprzez system bankowości internetowej db EasyNet. Klienci, którzy przez ten system kupią jednostki i otworzą konto uczestnictwa, dokupią kolejne jednostki, zamienią je na inne lub dokonają konwersji, nie zapłacą prowizji.

Wirtualna Polska

d41ylcx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41ylcx
d41ylcx