Trwa ładowanie...

Przerwy techniczne w bankach. Będą problemy z kartami

Jest weekend, więc banki tradycyjnie ograniczają dostęp do swoich usług. By uniknąć problemów z działaniem systemów w trakcie tygodnia, przyszykowano klientom kilka przerw serwisowych. Nawet do poniedziałkowego poranka klientów aż ośmiu banków czekają utrudnienia.

Przerwy techniczne w bankach. Będą problemy z kartamiŹródło: Fotolia
d298rh0
d298rh0

Tym razem przerwy techniczne na weekend zapowiedziały: Bank Millennium, Bank Pocztowy, Bank Zachodni WBK, BOŚ Bank, Getin Bank, ING Bank Śląski, Nest Bank i Raiffeisen Polbank.

BOŚ Bank

BOŚ Bank zafunduje klientom wyłączenie systemu BOŚBank24, Twojego e-Konto i usług TeleBOŚ już w piątek o godz. 22:00. Potrwa do godz. 15:00 w sobotę 18 listopada. Będą także problemy z infolinią.

Getin Bank

W nocy z piątku na sobotę szykuje się przerwa techniczna w Getin Banku. Od północy do godz. 2:15 nie skorzystamy z bankowości internetowej i mobilnej.

Bank Millennium

W Banku Millennium prace serwisowe zaplanowano na niedzielę 19 listopada. Ruszą o północy i zakończą o godz. 1:00. Przez godzinę nie będzie działał system Millenet, ani aplikacja mobilna. Nie skorzystamy też z płatności BLIK.

SKOK-i. Niekończąca się afera

Bank Pocztowy

Bank Pocztowy zafunduje klientom przerwę 20 listopada od godz. 2:00, a ta zakończy się o 6 rano. W tym czasie nie będą możliwe transakcje kartami płatniczymi.

d298rh0

Bank Zachodni WBK

Podobnie będzie w Banku Zachodnim WBK. Tu również 20 listopada w godzinach 2:00-6:00 będą problemy z kartami. Za to wypłaty z bankomatów będzie można realizować za pomocą kodów BLIK.

ING Bank Śląski

Problemy szykują się także w ING Banku Śląskim. Dotkną one "zwykłych" klientów, jak i tych korzystających z modułu ING Makler Mobile. Ten drugi nie będzie działał od 8:00 do 18:00 w sobotę 18 listopada.

Pozostali klienci również muszą liczyć się z ograniczeniami. W nocy z 19 na 20 listopada w godz. 0:00 - 5:00 mogą pojawić się problemy z korzystaniem z: bankomatów, wpłatomatów, bankowości mobilnej i BLIK, itp. Trzeba się też liczyć z problemami w płatnościach kartami.

Będzie problem też z systemem ING Business.

d298rh0

Nest Bank

W sobotę 18 listopada o godz. 22:00 ruszy przerwa techniczna w Nest Banku. Potrwa do godz. 9:00 rano w niedzielę. Będzie przerwa w transakcjach kartami płatniczymi. Potrwa ona od godz. 2:00 do godz. 6:00 w poniedziałek.

Raiffeisen Polbank

Spora przerwa techniczna będzie miała miejsce w Raiffeisen Polbanku.

Raiffeisen
Źródło: Raiffeisen, fot: Raiffeisen
d298rh0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d298rh0